Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hideg miatt szakitás? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hideg miatt szakitás? Nem akarom.

Figyelt kérdés

A párommal nem igazán tudunk már együtt lenni.a hideg miatt sajnos a találkozás igen csak lecsökkent.az autoban ülni sem jo már,anyagilag nem birjuk a hoteleket szállodákat.barátok nincsennek akik adhatnának kölcsön lakást.ugy néz ki ezért vége lesz köztünk.

Szerintetek van megoldás?

elöre is köszi


2010. okt. 30. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért nem mentek egymáshoz? egyszer hozzá, legközelebb meg hozzád. mi is ezt csináljuk :S
2010. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalanok vagytok?
2010. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
HA a hideg idő miatt szóba jön a szakítás gondoltata is, akkor jobb is, ha szakítatok. Egy igazi kapcsolatban ez nem jelenthet gondot. HA igazán szeretnétek egymást, szóba se jönne ilyen "ötlet".
2010. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

javíts ki ha tévednék, de most azért akartok szakítani mert nincs hely ahol szexelhetnétek...mert kocsiban nem jó meg szálloda, hotel...

Hajléktalanok vagytok vagy mi? Nálad vagy nállatok miért nem találkozhattok?

hát bocs, de most ezt én nem tudom összerakni, ha csak a szex miatt jártok össze akkor az már gáz...sztem

2010. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a szexről lenne szó, hacsak eddig nem a szabadban szexeltek. De ha csupán találkákról van szó, akkor pl. eázóról hallottatok már? Komolytalan a kapcsolat, ha ezért vége szakad.
2010. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

tiktos a kapcsolatunk..igy már érti mindenki?

nem vagyunk hajléktalanok.De hogy legyünk együtt mikor egymáshoz nem mehetünk?

Nem csak a szexröl van szo.De akkor sem tudjuk megoldani igy.

2010. okt. 30. 09:12
 7/20 199303 ***** válasza:
miért titkos a kapcsolatotok?
2010. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az lenne a megoldás,ha nem kéne titkolózni és nyugodtan mehetnétek egymáshoz.
2010. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mért nem jó ha sétálgattok az utcán? nincs kint -210 fok. vagy gyorsétterem, teázó/kávézó/cukrászda? ne mond hogy semmi nincs... vagy csak szexelni akartok? akkor szakítsatok!!
2010. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
titkos a dolog..mert én félroma vagyok ö pedig fehér.Igy teljesen más az egész köztünk.
2010. okt. 30. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!