Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne feledni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne feledni valakit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lassan 2 hónapja szakítottunk a volt párommal. először is el kell döntened, hogy soha többet nem próbálkozol be nála és teljesen lezártnak kell tekintened a kapcsolatot. amin ez megvan valóban új hobbikat kell keresni, szerezz új barátokat, érdeklődj mások irányába, járj el szórakozni, csinálj bármit, ami leköt, kezdj el sportolni, ha eddig nem tetted. gondolom már átértékelted mit tettél rosszul. mindig is nevettem mikor azt olvastam, v hallottam, h a szakítás egy új élet, új lehetőség kezdete. hidd el erre te is rá fogsz jönni, h valóban így van. csak sose siránkozz, ne sajnáld magad, hiszen csak neked lesz kellemetlen, ha állandóan ki vagy borulva és rá gondolsz. egyszerűen töröld az agyadból, minden kapcsolódási pontot szüntess meg, mert minden egyes alkalom csak felkavarna. el kell hinned, h nélküle is teljes ember vagy és képes vagy boldog lenni. sose siránkozz, mikor szomorú vagy, nyeld le minden haragod, bánatod és mondogasd azt, h boldog akarsz lenni és mindez menni fog!

sok szerencsét! : )

nem te vagy az első aki szakít, v akivel szakítanak, gondolj arra, hogy ebben nem szoktak összeroppanni az emberek : )

2010. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes a világ, én is 2 hónapja szakítottam az előző párommal...

Szóval a legutolsó válaszolóval teljesen egyetértek: keress magadnak teljesen új elfoglaltságokat és barátokat. Lehetőleg ne ülj a négy fal között és keresd más emberek társaságát, akkor könnyebben fog menni a felejtés. Azonban azt ne feledd, hogy nem fogod tudni hamar túltenni magadat az előző kapcsolatodon, hiszen még lesznek valószínűleg kellemetlen pillanataid, amikor is felderengenek az emlékek a múltból.


Nálam csak tüneti kezelés az exem felejtésében, hogy gyakran eljárok otthonról és lekötnek a barátaim. Esténként azonban mindig rossz hangulat lesz úrrá rajtam

és csak azzal tudom vigasztalni magamat, hogy hamarosan eljön egy újabb lány az életemben, akit sikerül boldoggá tennem és ezáltal ő is engem. Erre vágyom most, hogy ismét tartozhassak valakihez és az a valaki hozzám. Szerintem rajtam csak ez segítene most...

30/F

2010. nov. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés!Velem 1 hónapja szakítottak 6 év után.Azóta én többször próbálkoztam,mindhiába.Nagyon nehéz volt és biztos az is lesz még.Tegnap feljött egy lány hozzám.Most könyebbnek tűnik.Egy másik kapcsolat lehet a megoldás.Magamnál úgy érzem.Meg sok-sok alkohol!
2010. nov. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jajaja, ezek tök jó ötletek, de az ultimét megoldás itt jön:

http://www.youtube.com/watch?v=QboYhJFC8jc&feature=related

2010. nov. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!