Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feledni. Mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feledni. Mit tehetek? (bővebben lent) L,18

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kezdetben nagyon barátságos volt, közeledett, de én is megtettem a kezdő lépést, és visszahúzódott...

Túl messzire mehettem, ezért több tanácsot is megfogadtam, és békén hagytam... Abba maradt a folytonos "szemezés" (úgy éreztem, hogy engem néz, ezért ránéztem, de hallottam, hogy ő azért nézett, mert úgy érezte, hogy én nézem)

Már nem néztem rá, nem beszéltem vele, még interneten sem...

Ha véletlenül ránéztem, akkor ismét fellobban az a bizonyos szikra... ezen kívül, még mindig magamon érzem a pillantását... Nem tudom feledni...

Lehet, hogy semmiség, de egyik linkemet kedvelte, pedig nem szokta...

És a magabiztosságommal is lenne baj, nincsen valami tippetek, mind erre a furcsa "jelenségre" mind a magabiztosság növelésére?


2010. dec. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele, hogy mi a mák van
2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

próbáltam, de az eredmény:

2 diák egy teremben, síri csöndben a házi fölött :(

Suli után nem tudok mindig beszélni vele... de ha tudnék is, mászkál, sosincs egy helyen...

2010. dec. 5. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú, legjobb lenne elfelejteni.
2010. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbálkoztam... de nem nagy sikerrel... még van egy évünk az érettségiig, azalatt meg biztos össze futunk még... :(
2010. dec. 5. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress valami új hobbit, ahol lehetnek pasik...hátha.. ;)
2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!