Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33/N Lehet-e feledni?

Figyelt kérdés
Pár hónapig tartó nagy szerelem volt nálam majd 8 évvel fiatalabb sráccal. Én elsősorban a korkülönbség miatt szakítottam vele, mert nekem már van gyerekem kettő, neki viszont egy sincs. Én szülni már nem akarok senkinek sem. Mai napig nem bánom, hogy így döntöttem, viszont még mindig szeretem. Ennek több éve már. A mai napig egymásnak nem vagyunk közömbösek most sem, de nem találkozunk, elsősorban emiatt. Sokszor gondolok rá, kívánom és annyira vele lennék, viszont az eszem tudja, hogy ez hülyeség!
2011. márc. 19. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100 szazalek hogy nem lehet feledni!!!
2011. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még tart a szerelem, akkor szerintem kár volt az általad említettek miatt "abbahagyni". Lehet előbb utóbb vége lett volna. De ha nem? Nem egy hasonló korkülönbségű, tartós kapcsolatról tudok. Talán még nem késő újra folytatni. Legyen több önbizalmad. Szurkolok.



30/F

2011. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már rég egyedül vagy, szexelni nem lenne kedved?:)
2011. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sok az a 8 év, jelen esetben. Meg ha a srác érett gondolkodású, miért ne? Ha szerelmes vagy és ő is beléd,akkor sztem ne szalaszd el a szerelmet. Aztán alakul,ahogyan alakul.
2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azért szakítottatok volna, mert ő mindenáron akar gyereket, te pedig nem, és ő várni sem hajlandó már azzal, hogy gyereke legyen, érteném.

De így nem értem. Nem értem azért, mert az írod, nem bánod.

És azért sem értem, mert ezek szerint nem volt probléma, csak csináltál egyet?!

2011. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért szakítottál vele.

Szerintem ezt gondold meg magadban, aztán beszéld meg vele is.

2011. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!