Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy egy kapcsolatban viszonzatlan a szeretetetek?

Figyelt kérdés
Már két éve vagyunk együtt, és én nagyon szeretem a párom. Igyekszem ezt kifejezni is. Munka mellett mindig főzök neki, általában két naponta, de akkor nyilván úgy, hogy a “nem főzős” napra is legyen kajánk. Ráadásul mindig figyelmesen, próbálok minél változatosabb és finomabb dolgokat kitalálni. Sosem zavarom, ha én ideje van. Mindig együtt vacsorázunk, és mindent amit mesél meghallgatok, és megjegyzem. Szokott tőlem apróságokat is kapni, ha valamiről eszembe jut. Vagy mikor ruha boltban járok, mindig veszek neki valamit, mert tudom, hogy magának nem szeret vásárolni. Néha csak úgy “ok nélkül” meg szoktam csókolni, mert szeretem. Hétvégente ágyba, kávét, reggelit szoktam magunknak csinálni, ezt én is nagyon szeretem. Viszont teljesen azt érzem, hogy távolodunk el. Este már nem bújik oda hozzám, ha én hozzábújok egy idő után elfordul. Kevesebb időt töltünk együtt. Sokat dolgozik mostanában, aztán általában még este jár futni vagy edzeni. A szex is kevesebb lett az elmúlt időben, és kevésbé “intenzív” is. Mikor hazaér, általában nem is köszön, elmegy zuhanyozni, átöltözni, minden, és csak az után jön ki. Viszont tegnap este, mikor hozzábújtam, megkérdeztem, hogy miért van velem, igazából azért, mert napok óta nem is mondta, hogy szeret, vagy adott volna egy igazi csókot, vagy bármi, szóval erre az volt a válasza, hogy “miért, tudsz jobbat?” gondolom, hogy viccnek szánta, nekem úgy jött át, de minden vicc fele igaz, és nem esett jól.:) Úgy érzem, ő csak él mellettem, örül, hogy a háztartásra nem igen van gondja, ami az ő feladata, azt hétvégén megcsinálja, meg napi max fél óra elmosogatni, általában csak a vacsora utáni tányérokat, talán egy-egy megmaradt fazekat szokott, de ennyi. Viszont ez azért furcsa 25-27 évesen, nem? Vagy túl sok az igényem, és idővel minden kapcsolat átalakul? (Nagyon köszönök előre is minden választ:)) 25N

jún. 6. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Megszokott, belekényelmesedett, te meg mindent megteszel érte, így benne alábbhagyott az, hogy ő is a 100%-ot adja, ő csak vegetál....

Kérdés, hogy mi lehet a szőnyeg alatt? Érdemes lenne átbeszélni ezt és elgondolkodni, hogy ha most ilyen, mi lesz később?

jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Én nem tudom komolyan felfogni, hogy sok nő veled együtt hogyan tud önként csicska lenni.

Értem én, hogy az ember szerelmes, szereti a párját, de miért megy le kutyába akkor nem kölcsönös?

Valószínűleg az oka az önszeretet hiánya.


Full komolyan kérdezem:


Hogyan szeressen téged valaki őszintén hogyha te saját magad nem szereted?

jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező alábbhagyott, sőt eltűnt a fellángolás ideje részéről. Kizárólag azért van még veled mert kiszolgálod. De ha akad neki más csaj akibe "beléesik" téged azonnal ki fog dobni.
jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős a helyzeted. Én is mindent megtettem a páromért, állandóan a kedvébe jártam és töredékét se kaptam vissza, hiába jeleztem neki, hogy rosszul esik a viszonzatlanság csak megharagudott és odavágta, hogy "senki nem kért meg rá".

Nehéz ez, mert addig ő sem fog rájönni, hogy kit veszít, míg meg nem unod a helyzetet és nem sokallsz be.

jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

#2

Azért nem kell lemenni alfába, lehet egész egyszerűen a kérdező személyisége ilyen, hogy hálás, törődő, odaadó stb. Pl én is ilyen vagyok csak férfiba, ilyen a személyiségem, itt nem arról van szó, hogy nem szereti magát a kérdező, meg kitudja milyen pszichológiai betegségei vannak, hanem arról, hogy ő ilyen, ilyen a szeretetnyelve és érzi, hogy nem kölcsönös, ezért fogant meg benne eme kérdés is, illetve a kétely és az aggály is, mert tudja, hogy ez így, ebben az állapotban, ebben a viszonzatlan felállásban ez nem fog hosszútávon működni.

jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:


De le kell menni alfába mert jó ideje tart ez az állapot és mégis kedveskedik neki. Már rég ki kellett volna raknia a párját aki egyáltalán nem szereti őt.


De hogyan is szerethetné amikor a kérdező önszeretethiányában szenved? Jól mondják, hogy először is önmagad szeresd és aztán mást.


Miért kedveskedik neki amikor a párja nem viszonozza? Semmi értelme.

Olyan emberrel tegye akivel kölcsönös!

jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi langyosodás természetes minden kapcsolatban. De ez a válasz tőle... Hááát :/
jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!