Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyik típust szereti jobban? És ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

1. Ha a barátod folyton a nyakadon lóg,ölel,csókol,fogja a kezed stb örülsz ha levegőhöz jutsz.Mindig találkozni akar veled stb.Mindenhol megcsókol fél világ tudja hogy jártok.(oké hogy örömünkben kitapétáznánk a házakat is hogy járunk valakivel de szerintem ez már túlzás lenne a srác részéről)

És miért csinálják ezt?Félnek hogy elveszítenek vagy mi?Vagy csak jól esik nekik ha hozzáérnek a barátnőjükhöz?


2.Aki tömegben nem csókol meg,csak ha így barátokkal vagy kettesben vagytok.Nem mindig mentek kézenfogva pl ha hideg van és zsebbe van a kéz van ha meleg van és izzad vagy csak úgy egymás mellett mentek.És csak szájrapuszit ad nyilvános helyen,tömegben.De megölel sokszor.És ők miért csinálják?Azért nem lógnak a nyakunkon mert bíznak bennünk és tudják hogy szeretjük?


Milyen ,,csoportjai" vannak a srácoknak ilyen kapcsolat téren?=)A lányoknak?^^


2010. okt. 29. 19:37
 1/9 Moszuke ***** válasza:
100%

te biztos az előző kérdező leány vagy..:)

szerintem a 2.) a normális... amikor alkalom van rá, és hangulat akkor bújós üzemmódba kapcsol. máskor meg mint egy figyelmes, udvarias, szerelmes barát.


az 1es annyit szeretgeti az illetőt, hogy az már "teher".

megfojtja a kapcsolatot:)


izzadó kéz és nem fogjátok meg egymásét?:( hm hm hát ti tudjátok:)

a fázó kéz a zsebbe dolgot is meg lehet oldani:))


és akkor még hozzá lehetne tenni a 3.) csoportot aki ha kell ha nem léptem-nyomon lekap, aládnyúl, felfal.


aztán a 4.) aki még kettesben sem meri/tudja/akarja kimutatni mit érez. (ölelés stb)


sztem ez a 4kategória a legtöbb srácot lefedi

2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első túlzás a második meg túl kevés, a kettő közt a legjobb ... mi az hogy nem fogja a kezét, attól hogy hideg van még fogniuk kéne... én meg csomószor látok olyanokat akik nem is beszélgetnek hanem órákig ölelgetek meg csókolgatják egymást, na az már elég tré
2010. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő keveréke a legjobb. De ha választani kell inkább az első. Jobb ha érezteti hogy szeret. :]
2010. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kevesebb néha több. Nekem a 2. jönne be, az 1. megfojtana már a szeretetével. 28L
2010. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. Én sem szeretek nyilvánosan csókolózni.
2010. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elég hülye és lényegtelen kérdés.

Konkrétan én frászt kapok azoktól az emberektől, akik nyilvános helyen úgy viselkednek, mintha a hálószobában lennének.

Hogy miért csinálják? Minden ember más, mindenki máshogy mutatja ki az érzelmeit. Nem kell mindenben logikát keresni, egyszerűen valaki ilyen, valaki olyan.

21/L

2010. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a 2. jön be. Az első már túl sok, a 2.-at meg meg lehet érteni. Ha tél van és kesztyű van rajtunk és még úgy is fázik a kezünk, mi is zsebbe rakjuk, vagy ha meleg van és érezzük hogy csúszik le a kezem az izzadságtól, akkor sem, de emelett sűrűn megöleljük egymást, van hogy átfogja a derekam és úgy sétálunk. A másik meg az hogy senki nem kíváncsi rá hogy hogy nyaljuk -faljuk egymást, és ezt tiszteletben tartom, amit el lehetne várni mástól is, mert néha undorító mikor a buszon tőlem 1 méterre majd megeszik egymás fejét :D vagy mikor hallom egész úton a cuppogást. Szerintem a 2. sokkal normálisabb mint az első, én is ilyen vagyok és a párom is.

22L

2010. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na igen, az első túl sok a második pedig túl kevés. jó lenne a kettő keveréke. sajnos a barátom a 2. csoportba tartozik és nem tudom meggyőzni arról, hogy jobban mutassa ki az érzéseit, mondván férfi létére nem akar elgyengülni. =/
2010. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja a kettő közti átmenet
2010. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!