Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője de tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője de tudom hogy nem szereti, holnap találkozunk mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találkozok egy sráccal holnap de az a helyzet hgoy van egy bnője aki vele is él bár sulis még és messzebb tanul. Fenyegetőzik hogy öngyilkos lesz ha elhagyja őt a fiú vagy feljelenti hogy megerőszakolta vagy veri őt. Ez a lány biztos hogy beteg de én mit csináljak??? a srác nem képes kidobni pedig nem szereti őt ez biztos csak szánalomból van vele.
2009. okt. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj mellé és ennyi, a csaj úgy talán könnyebben otthagyja. A többi csak szöveg, de egy ilyen idegbeteg állattól jobb minél előbb megszabadulni. Ezt nyugodtan mondhatod a fiúnak is!
2009. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondjuk tartsd távol magad tőlük, mert a végén te szívod meg.
2009. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az unokabátyámnak volt egy ilyen elmebeteg barátnője...ő egyszerűen megcsalta és kész...aztán kezdjen magával amit akar...ha egy kapcsolatban az egyik fél ezzel fenyegetőzik, az már régen rossz.

Talán széttörsz egy kapcsolatot de lehet hogy jót tudsz tenni a lánnyal meg a pasival is...(reméljük a lány túléli)

Jakomo 25f

2009. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!