Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete randizok egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete randizok egy sráccal. Mindíg csak este 10 után hív. Mindíg este/éjszaka találkozunk. Lehet hogy barátnője van?

Figyelt kérdés

Nálam alapszabály, hogy első a bizalom. De most mégis meginogtam. 3 hete ismerjük egymást. És tényleg csak 10 után hív fel (smst ír korábban is). És lényegében éjszaka találkozunk. Nem akarom piszkálni, féltékenykedni. Nem is lenne miért, hiszen csak ismerkedési fázisban vagyunk, találkozgatunk, dumálunk, csókolózunk.

De szerintetek van okom gyanakodni?


2008. nov. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül barátnő az oka, mert ha komolyan járna valakivel, akkor valószínűleg együtt is aludnának. Mindenesetre azzal nincs semmi gond, ha rákérdezel, hogy miért csak ilyen későn hív ill. találkoztok. Vagy szervezz egy napközbeni programot (pl. kiállítás), aztán meglátod, mit szól hozzá.
2008. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy mi az oka?
2008. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mi lenne, ha megbeszélnéd Vele? Vagy egyszerűen mondd meg Neki, h Neked a 10óra után már késő van. Szeretnél délután találkozni Vele.
2008. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hasonló az én helyzetem is. Én is megszavazok már az elején egy olyan bizalmat, ami hasonlóképpen, mint téged, "nem enged" meginogni. Nekem a szülők, barátnők nyitották fel a szemem, mondván, hogy vállaljon fel a srác nappal is, emberek közt, és ne bújkáljunk, meg ilyesmi. Nehezen adtam nekik igazat, merthogy a srác nappal dolgozik, nem ér rá, ilyesmi... Meg ugye mindenki azt mondogatta, hogy biztos van neki más csaja is... Meguntam, és letisztáztuk a helyzetet. Állítólag nincs más barátnője, (ezt én el is hiszem), de most az időbeosztása tényleg nem enged többet. (Tudom, mert tényleg így van:(( ) Mindezt azért meséltem el, mert tudom, hgy milyen helyzetben vagy, mert akaratlanul is fél az ember, pláne egy kapcsolat elején. Én is azt javaslom, hogy kérdezz rá konkrétan (nem kell hárpiásan, csak szépen, békésen), hgoy van e különösebb oka annak, hogy csak este találkoztok. Ha érzi, hogy észrevettél vmi bibit, azon lesz, hogy megoldja, ha akar téged. Ha meg nem, annyit ért. Még most az elején tisztázd, jobb, mintha akkor, amikor már totál szerelmes vagy belé.

Sok sikert, és csak bátran!

2008. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én hasonlóképpen jártam, csak pont fordítva. A pasi kb 10 után nem hívott, aztán kiderült, hogy nős. Mindenképpen beszéld meg a pasival még időben, most derüljön ki, aminek ki kell. :)
2008. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt nem ártana vele beszélni,hogy miért csak éjszaka találkoztok.Ha nem munka vagy egyéb ilyen elfoglaltság van a dologban,akkor szervezzetek nappalra valami programot.Ha nem jó neki semmikor se vagy csak kifogások vannak esetleg,akkor el lehet gondolkodni,hogy mi lehet esetleg a háttérben,ha nem a fent említett dolgokról van szó.Ugyhogy kérdezzél rá nyugodtan,amíg még az elején vagytok.
2008. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rákérdeztem, barátnője van.
2008. nov. 6. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor sajnos nem tudsz mit tenni, mint elfelejted.
2008. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!