Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne iteljetek el kerlek. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne iteljetek el kerlek. Van baratom, de ugy erzem, hogy nekem meg mas is kell, volt igy meg valalki?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 eve van baratom, 19 eves vagyok, elotte voltak meg barataim de max 1 honapig tartott a "kapcsolat veluk". Szeretem a baratomat, ugy erzem, hogy O kell nekem, de azt is erzem, hogy mivel fiatal vagyok, ezert meg ki kellene probaljak masokat is. Van egy srac, akivel neha elbeszelgetek, tetszik nekem, ezt elmondtam, a baratomnak is es megertette, mivel meg tul fiatal vagyok. De nem szeretnem otthagyni ot, de azert meg massal is szeretnek lenni. Le szeretnek fekudni masokkal is, meg szeretnek csokolni masokat is.

Erez meg valaki igy, vagy hasonloan?

Egyik percben szegyenlem magam, hogy milyen rib@nc vagyok, masik percben meg azt modnogatom magamnak, hogy fiatal vagy elotted az elet es sok mindent ki kell probalni.

A baratom el fog utazni 8 honapra, vajon ezert vannak ezek az erzesek,. mert tudom, hogy ugysem lehet velem? lehet meg fiatal vagyok, de akarmennyire szeretem a masikat 8 honap elegge sok ido, hogy csak msn-en vagy telon beszeljek vele. Es igen ugy erzem, hogy szugsegem van testi kapcsolatra is es lelkire is, de ha nincs melettem akkor ez nem tud megvalosulni.

Mit tegyek? Probaljam meg a masik sraccal?


2010. okt. 29. 15:14
1 2
 11/20 bp1985 ***** válasza:
Ha nem akarod megcsalni, akkor hogy fekszel le mással? Ezt áruld el már légyszíves, engem is érdekel. Köszi. Igaza van a hozzászólóknak, ha szeretnéd, akkor nem járna más pasin az eszed, meg hogy milyen jó lenne mással is lefeküdni.
2010. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagy és egy éve vagyok együtt a barátommal,de tudom,hogy ő az igazi!Észreveszem a helyes pasikat az utcán,de meg se fordul a fejemben,hogy én még másokkal is akarom..Egyszerűen csak érzem,hogy ő aki nekem kell,aki nélkül nem tudnék élni.Szemernyi kétség sincsen bennem.
2010. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mikor szakitunk, akkor szeretnek massal is lenni.
2010. okt. 29. 15:40
 14/20 A kérdező kommentje:

De nem szerettem meg sose mast, ugyhogy nem is tudom mennyire kell szeretni valakit, mit jelent az, hogy na tenyleg o kell nekem, vele le akarom elni az eletem. Fogalmam sincs milyen massal kapcsolatban lenni.

Melyek azok a tulajdonsagok egy ferfiabn, amelyek kellenek nekem es melyek azok amelyek nem. Nem tudom ezeket.

2010. okt. 29. 15:42
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, van O a baratom neki is van nagyon sok hibaja, de elfogadtam igy amilyen, de lehet, hogy talalnek olyant akinek a hibai "jobban tetszenenek nekem" jobban el tudnam fogadni azokat es nem ezek lennenek a hiabai, nem olyan hibai lenneneki, mint a mostaninak, amit kicsit nehezen , de elfogadtam.
2010. okt. 29. 15:43
 16/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy magad elé képzelsz egy világot. Azt hiszed, hogy minden pasi olyan rendes lesz hozzád mint ő. Pedig nagyon nem így van. A pasik alattomosak. 10-ből 9 pasi felhív egy "ártatlan dvd-zésre". Aztán...majd nem fogod tudni miről szólt a film. Rengeteg barátnőm járt így. Engem is hívtak "dvd-zni" csak én nem mentem. Maradj nyugodtan. Nekem elegem van az ismerkedésből. 23/N
2010. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Charlie Manson ***** válasza:

Hmmm...

A barátod elutazik 8 hónapra?

Beszéld meg vele, hogy ez alatt az idő alatt te kiszeretnél próbálni "új" dolgokat, ismerkedni, élményeket szerezni és nem haragszol meg érte, ha ő is így cselekszik ez idő alatt.

Aztán mikor hazajön, leültök és megbeszélitek hogyan tovább. Ha akkor te és ő is értelmét látjátok még ennek a kapcsolatnak, akkor legyetek együtt és borítsatok fátylat az eltelt 8 hónap eseményeire. De ha nem, válljatok el békességben.


Ez lenne a korrekt és őszinte lépés a részedről.

2010. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amiket írtál, EGYÉRTELMŰ, hogy nem vagy szerelmes. Szereted a barátod, jó vele lenni, de nem vagy szerelmes belé. Ha valaki igazán szerelmes, akkor nem vágyik arra, hogy mást is kipróbáljon... Én szerelem nélkül még megcsókolni se bírok senkit, de ez mondjuk az én dolgom.

Viszont én lassan 20 éves leszek, 3 éve van barátom, vele vesztettem el a szüzességem, és a 3 év alatt SOHA meg se fordult a fejemben, hogy én mást akarok, hogy fiatal vagyok és még mennyi mindent nem próbáltam ki, esetleg ki akarom próbálni másokkal... Egyáltalán meg se fordult a fejemben, hogy ne Veled éljem le az egész életemet úgy, hogy soha senki mást nem csókoltam és öleltem... És ismerek hasonló párokat, és pl. az egyik legjobb barátnőméknél most utazott el szeptemberben a barátja 7 hónapra külföldre, és a barátnőmnek esze ágában sem volt, hogy ez idő alatt másokkal legyen, pedig neki is a barátja volt az 1. szexuális téren... És ilyeneket se gondolt, hogy ha visszajön a srác, akkor más lesz, hanem inkább pont hogy akkor még boldogabbak lesznek együtt, hogy végre megint együtt lehetnek... És eddig is szépen kibírták, minden másnap beszélnek, és nem néznek félre, hanem szeretik egymást, és várják a pillanatot, hogy újra láthassák egymást...

Ha benned egyáltalán felmerült, hogy fiatal vagy, és másokkal is ki akarsz próbálni dolgokat, akkor nem vagy szerelmes a mostani barátodba. Jobb, ha mielőbb szakítasz vele, mert lehet, hogy Ő viszont szerelmes beléd, és nagyon fájna neki, ha pl. kiderülne, hogy megcsaltad...

És még egy pl: az én barátom is csak 1 lánnyal volt előttem, és mivel Ő is 20 éves múlt csak, mielőtt egyetemre jöttünk, felajánlottam neki, hogy ha Ő még ki akarja élni magát, bulizni meg csajozni akar, mert ez eddig kimaradt, és az egyetemen szeretné bepótolni, vagy ha csak szimplán ki akarja próbálni másokkal, akkor tegye, én mindig szeretni fogom és várok rá, és ha 5 év múlva jön vissza hozzám, hogy mindent kipróbált, de én kellek neki egy életre, akkor visszafogadom. És mi volt a válasza? Megdöbbent, hogy hogy találhattam ki ekkora baromságot, mikor Ő engem szeret, hozzá se akar érni máshoz, és nem kell neki senki más, csak én, örökre.

Úgyhogy mi egymással próbálunk ki mindent, amit csak lehet...

Szóval mit tegyél? Szakíts a barátoddal, hogy ne törd össze nagyon a szívét, aztán éld ki magad, és utána keress egy normális pasit, ha találsz...

20/L

2010. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Mint írták már sokan úgy tunik tényleg nem vagy szerelmes,h ha ezek jarnak a fejedbe más srácok... Ha szereted,szerelmes vagy belé a 8hónap alatt nem fogod megcsalni,de ha így állsz hozzá akkor inkább szakíts vele ami abban hátrány hogy kiprobalsz X srácot(ha osszejon ami egyáltalán nem biztos) akkor megtapasztalsz mát is tobbet is,de ha még csak véletlen sem jon ossze senkivel semmi akkor a biztosat dobtad a bizonytalanra s akkor már nagyon vissza út nincs...(persze ez is a srácon múlik)

Az én tanácsom az hogy vagy megbeszéled vele mig nincs itthon h neked vannak ilyen vagyaid s hogy ez ido alatt legyetek nyílt kapcsolatban,vagy ébredj fel,hiszen lehet o az igazi csak NEM AKAROD észrevenni mert elveszi az eszedet az a kivancsisag hogy milyen lehet mással...

Remélem tudtam valamenyit segíteni. az elottem hozzászolok vélemenye is tanulságos...

Remélem jol dontesz! :)

Sok sikert!

2010. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi van ha,mi van ha,mi van ha..az élet a kockázatokról szól..de te döntöd el melyiket választod.Kockáztatod a biztosat a bizonytalanért,miközben lehet,hogy tényleg csak arról van szó,hogy nem akarod észrevenni,hogy nem kell neked más.Vagy kockáztatsz és a barátodat választod,miközben lehet,hogy 1,2 vagy 3 év múlva esetleg rátalálsz tényleg az igazira! Rajtad áll..de pártolom az egyik előttem szólót,ne hidd,hogy az összes pasi olyan jó,mint a jelenlegi barátod.
2010. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!