Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Először is ne ítéljetek el!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először is ne ítéljetek el!? Fél éve vagyok 1 sráccal! 7végén buliba ott volt az a srác akivel régen kavartam! Osztálytársam is volt 4 évig! Nagyon sokat jelent nekem most is és háát megtörtént az eset.

Figyelt kérdés
Nagyon felkavart de ez a srác 280km-re megy tőlem tanulni...Tudom most sokan le fogtok k...:( mert h megcsaltam a barátom! Mit tegyek???Légysziii ne oltásokat...
2009. aug. 31. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el a barátodnak,hogy megcsaltad és reménykedj,hogy nem dob ki.
2009. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
egyetértek
2009. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom és igazság,szóval mond el a barátodnak,hogy megtörtént és bízz benne h megtudjátok oldani!
2009. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha van benned egy kis jóérzés bevallod neki és befejezitek a kapcsolatot. Igazából semmi értelme, ha már most megcsaltad. Később meg jön egy jó pasi azzal is elmész. ami nem baj, csak tedd ezt függetlenként, úgy hogy senkit nem bántasz meg vele és nem törsz össze egy szívet.
2009. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Hülye Ribanc Nagybetűvel
2009. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
lehet rossz felfogás, de amiről nem tud az nem fáj..
2009. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
sztem szakíts a barátoddal. ha képes voltál lefeküdni vki mással, akkor nemszereted a mostani barátod, ígymeg értelmetlen a kapcsolat.
2009. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!