Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Össze vagyok zavarodva . Az egyik osztálytársam régen tetszett (kb fél éve sikerült"elfelejtenem")

Figyelt kérdés

8.os 14/L vagyok.

Még akkor régen nagyon tetszett és álmodoztam ,milyen jó lenne ha érezne irántem valamit. Teltek a hónapok és sikerült úgy a szemébe néznem hogy ne éreznék iránta semmit. Azonban,nem olyan régen azt vettem észre, hogy néz engem . A kompetencia felmérést írtuk és én magam se tudom miért de hátra fordultam és azt vettem észre hogy néz. Ez nem az első alkalom volt.Persze gondolom nem azért néz mert mert szerelmes belém(hülye lennék ezt gondolni)A baj csak az,hogy újból rá gondolok naponta többször is ...neki van b.nője . Nekem még nem volt barátom . Mit tanácsoltok ???


2010. máj. 28. 19:07
 1/3 Fke ***** válasza:

Hmm, ha kompetencia felmérés közben néz, az komoly dolog...

lehet tetszel neki én is sokat fantáziáltam a lányokról 8-os koromban. Lehet épp téged képzelt el. Ennyi. Ne tulajdoníts neki tól nagy jelentőséget.

2010. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor szerinted mégis létezik olyan kérdés, hogy mit tegyél?
2010. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a kérdésre nem kérdést vártam : D

Ennyi

AM első válaszolónak köszi

vÁrom a válaszokat:)

2010. máj. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!