Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne iteljetek el kerlek. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne iteljetek el kerlek. Van baratom, de ugy erzem, hogy nekem meg mas is kell, volt igy meg valalki?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 eve van baratom, 19 eves vagyok, elotte voltak meg barataim de max 1 honapig tartott a "kapcsolat veluk". Szeretem a baratomat, ugy erzem, hogy O kell nekem, de azt is erzem, hogy mivel fiatal vagyok, ezert meg ki kellene probaljak masokat is. Van egy srac, akivel neha elbeszelgetek, tetszik nekem, ezt elmondtam, a baratomnak is es megertette, mivel meg tul fiatal vagyok. De nem szeretnem otthagyni ot, de azert meg massal is szeretnek lenni. Le szeretnek fekudni masokkal is, meg szeretnek csokolni masokat is.

Erez meg valaki igy, vagy hasonloan?

Egyik percben szegyenlem magam, hogy milyen rib@nc vagyok, masik percben meg azt modnogatom magamnak, hogy fiatal vagy elotted az elet es sok mindent ki kell probalni.

A baratom el fog utazni 8 honapra, vajon ezert vannak ezek az erzesek,. mert tudom, hogy ugysem lehet velem? lehet meg fiatal vagyok, de akarmennyire szeretem a masikat 8 honap elegge sok ido, hogy csak msn-en vagy telon beszeljek vele. Es igen ugy erzem, hogy szugsegem van testi kapcsolatra is es lelkire is, de ha nincs melettem akkor ez nem tud megvalosulni.

Mit tegyek? Probaljam meg a masik sraccal?


2010. okt. 29. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ha igazán szeretnéd a barátodat, akkor nem akarnál mást. Nyugodtan feküdj le mással, csak előbb szakíts.
2010. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De szerelmes vagyok, csak nem szemellenzovel jarok az utcan es tudom, hogy nagyon sok dolog van , mait ki kell probalni az eletben, vagyis massal is.
2010. okt. 29. 15:20
 3/20 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez volt, tudom mit érzel!

Nem szereted hidd el!!!

Én szakítottam vele, 10hónapig birtam mellette...

így legalább szabad vagyok

18/L

2010. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel: ha meg akarod csalni, akkor nem szereted.
2010. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Ja, van egy csomó dolog amit ki kell próbálni az életben. A mindenkivel összefekvés nem tartozik ezek közé. Nem fiatal vagy hanem hülye. 19L
2010. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nézd, lehet, hogy te azt hiszed, hogy szereted, de nem szereted igazán. Majd ha egyszer igazán szeretni fogsz valakit, akkor megérted.
2010. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom megcsalni, akkor porbalkoznek kozelebb kerulnia masik srachoz, hogyha o mar elutazott az orszgabol. Mert ahogy ismerem ot is es sajat magamt is, nem fogunk varni 8 honapot egymasra, mert ugysem lesz az ugyanolyan mint mikor abbahagytuk.

Hanem hogyha elmegy, es ha elutazik, akkor az azt jelenti, hogy automatikusan szakitunk.


Akinek van baratja, annak nem tetszhet meg senki az utcan vagy barati tarsasagbol?

2010. okt. 29. 15:26
 8/20 A kérdező kommentje:

Es honnan tudom, hogy o az aki tenyleg kell nekem, akire tenyleg szugsegem van ha masokkal nem tudom, hogy milyen?

Lehet, hogy most azt hiszem hogy igen ez kell nekem. Es eltelik egy ket ev es megvaltozik a velemenyem, mert addig megismerkedek mas emberekkel.

2010. okt. 29. 15:27
 9/20 A kérdező kommentje:
kozvetlen kornyezetemben lattam ilyent, hogy egy ferfival volt egesz eleteben, massal nem szexelt, nem csnalt semmit es megbanta, rament az egesz hazassaga es 40 evesen talata meg azt ami kell neki igazan, mert fiatalon felt lepni, mast kiprobalni.
2010. okt. 29. 15:30
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó,hogy nem tetszhet neked más..persze..Arról van szó,hogy úgy érzed még fiatal vagy és nem élted ki magad és másokkal is ki akarod próbálni..Ha igazán szeretnéd a barátodat,hidd el ez meg sem fordulna a fejedben.Akkor is észrevennél más pasikat,de eszedbe sem jutna az,hogy te még ki akarod próbálni másokkal is..pl azzal a sráccal.

Tehát nem szereted annyira mint amennyire mondogatod magadnak.

2010. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!