Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék lesz a netszerelmemnek? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés

netről ismerek egy fiút (tudom hülyeségnek hangzik, de szeretem), már elég régóta (1 év) beszélgetünk, de még nem tudtunk találkozni, sajnos. De nemsokára találkozni fogunk és szeretném Őt meglepni valamivel.( aztán remélhetőleg már nem kell elválnunk, mert a közelében fogok élni) Egy kis plüs kulcstartó-macira gondoltam, amire egy mondat van írva, ami rá (a fiúra) nagyon jellemző, ez mellé gondoltam egy doboz bonbont (Ferrero R.-szereti az édességet) és mivel most kezdett el kerékpározni egy pár kesztyűt (az a bicikliseknek való). Szerintetek ez így jó lesz? vagy mit adjak neki? (tudom én ismerem , de annyi ötletem van még- festek neki képet, lerajzolom a portréját, egy szívecske , aminek a fele nála lenne a másik fele nálam, óra- mert mindig késik v. pontatlan, vagy sütök neki valami finomat- mindig mesélem neki, hogy épp mit sütöttem és mindig sajnálkozik, hogy kár, hogy nem ehet belőle...) szereti a természetet, mélyen elgondolkodni, olvasni, barátkozni, erkölcsösen él, távol van a családja , akiket mindig hiányol... Szerintetek jó lesz, vagy esetleg jobb ötlet? de légyszi ne szóljatok le miatta :( (így is elég nehéz)

előre is köszönöm

Ő 20/F én 19/L


2011. máj. 16. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos, jó lesz!
2011. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a bonbon bőven elég lesz. Semmi többet nem kell az első alkalommal adj neki. Hidd el, élőben teljesen más lesz, máshogy fog viszonyulni hozzád, és te is rettentően zavarban leszel. Nem szabad túl nagy ajándékot vegyél neki, mert mi van, ha ő nem is készül semmivel?...

Majd később, mikor kiérdemli, megjutalmazhatod valamivel :)

2011. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2011. máj. 16. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindazonáltal srácnak bonbont? Személy szerint én pl. nem szeretem, meg iszonyat sablon olyan esetekre, amikor vendégségbe mégy, és csak gesztus szinten akarsz vinni valamit. Szerintem, ha nem kimondott édesszájú, hanyagold a bonbont!
2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így első alkalomra a legjobb a süti lenne amit te sütsz. Valóban kicsit túlzás amiket leírtál, sok lenne így elsőre. Főleg, hogy lehet, hogy ő meg nem visz semmit. A sütinek biztos, hogy örülni fog és semmi képpen nem fog hülyén kijönni a dolog. Meg személyesebb mint egy gyári bonbon.
2011. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor azt hiszem sütök neki :) nagyon jó ötlet
2011. máj. 18. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a sütire szavaznék, és e mellé még a fél szíves medált, persze csak akkor, ha ő is így érez irántad, mint te iránta. Ez "kezdetnek" szerintem jó lenne. Ha elfogadja, az azt jelentené, hogy élőben szeretné folytatni veled a dolgot.

19/L

2011. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :) hát már szerelmet vallottunk egymásnak és mindig szerelmemnek hív ♥...

de lehet, hogy az lesz, hogy veszek ilyen szívecskét és a nyakamban lesz, és ha úgy válunk el, akkor majd kettétörjük. vagy kellene hozzá akkor már lánc is neki?

2011. máj. 18. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a medált majd lánc nélkül add neki :) a süti nagyon jó ötlet most engem is felcsigáztál. mi is így vagyunk és pénteken találkozunk kíváncsi leszek mi lesz belőle. :)
2011. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!