Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy ez most mi lehet számára?

Figyelt kérdés
Hali! Nemrég összejöttem egy lánnyal 1hónap 1hét után azt mondta nekem, hogy ő már nem szeret és túl jó vagyok neki. Szeretni szeret csak mint egy jó barátot. Azóta találkozgatunk ugyanúgy mintha járnánk meg sexelünk is amit az egy hónap alatt nem csináltunk. Ma este randizik egy sráccal ami nekem nagyon rosszul esik, én még mindig kötődöm hozzá nagyon. Szóval nem tudom ez most mit jelenthet neki? Azt is mondta lehetek neki csak titokban. Összezavarodtam, mit tegyek?
2010. okt. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van egy ilyen lány ismerősöm... Testileg vonzódik, de nem akar járni veled, azaz, most nem szeretne kapcsolatot, magával sincsen tisztában...


Szerintem ne idegesítsed magad rajta! Már én is rájöttem, hogy felesleges a lány után futni, ha eldöntötte magában, akkor már mindegy... Ez nem a te hibád, keress mást! Addig, ha gondolod összejárhattok, ha ez érzelmileg nem megterhelő számodra!

2010. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretek vele találkozni, nem csak a sex miatt, jól elvagyunk beszélgetünk, sőt még bújik is, tényleg minthogyha még mindig kapcsolatban lennénk.
2010. okt. 29. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok.Anyi helyesbítéssel,h én vagyok a lány és a fiuval járok össze esténként és mi másfél évig voltunk eggyüt.És én sem tudom mit csináljak.:S
2010. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondok, nekem nagyon jól esne ha azt mondaná nekem, hogy jöjjek össze vele megint nyíltan. Természetesen igent mondanék, mert már mondtam neki ezt és nemmel válaszolt. Mi van veletek lányok? Hoztatok egy döntést. A mi szemünkben nem süllyedtek akkor ha ezt megbánjátok. Sztem túl büszkék vagytok ezt a döntést "visszaszívni". Tedd félre a büszkeséged.
2010. okt. 29. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolt pontosan amikor azt mondta, hogy túl jó vagy neki? Szerintem valami viselkedésed nem jött be neki és ezzel rázott le. Külsőleg bejössz neki és az ágyban is jó vagy, de valószínű valamit hiányol benned, ami fontos neki. Ne csinálj semmit. Mondd neki, hogy hétvégén becsajozol, az majd tuti zavarni fogja.
2010. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem szeret téged csak nem tudja h hogyan fejezze ki magát,ha nem szeretne akk nem lehetnél neki titokban.nem lehet h 2fiút szeret egyszerre? és kiakarja úgymondva próbálni h meiket szereti a legjobban..sztem össze van zavarodva.de legyél mellette :)
2010. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!