Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek nélkülözhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nélkülözhetetlen a pasim számára? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Jól megvagyunk a barátommal nagyon, de sokat dolgozik, és még arról nem volt szó hogy összeköltözünk. El szeretném érni azt, hogy ő ezen komolyan elgondolkodjon. Mit tehetnék ezért, ha épp nincs velem és csak msnen v telón beszélünk?? Sürgősen segítsetek pls!
2011. nov. 12. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csald meg, rögtön elkezd féltékenykedni!
2011. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
tedd féltékennyé,de azért ne csald meg:D
2011. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Dolgozz helyette, szervezz neki programokat, legyél te a sofőrje, keress többet és irányitsd a családi kasszát és a legfontosabb: szex után változz át pizzává :)
2011. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
lyukaszd ki a gumiját. és ha ezek után sem akar veled lenni, vágd hozzá a gyereket!
2011. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok idióta h megcsaljam. egyrészt szeretem, másrészt meg otthagyna. ez ellenkező hatást váltana ki belőle. olyan tanácsot keresek, ami télleg használható.
2011. nov. 12. 15:14
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne dolgozzon annyi és csináljatok szabad időben több programot...
2011. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"nem vagyok idióta h megcsaljam. egyrészt szeretem, másrészt meg otthagyna. ez ellenkező hatást váltana ki belőle. olyan tanácsot keresek, ami télleg használható."


Valahogy pedig értékesebbnek kellene feltüntetned magad!

2011. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
múlt héten féltékenyé tettem egy haverommal. annyit mondtam pasimnak h hívogat a srác..rögtön elkezdte mondani h jobb ha elkerülöm..meg h ha nem ért a szóból akkor ő beveri a képét. de ennyi..ez még nem sok...
2011. nov. 12. 15:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy ne tartson "egyértelműnek"! Pl ha hív, akkor ne mindig vedd fel had gondolkodjon hol lehetsz mit csinálhatsz! Vagy mondjuk ne keresd annyit! Érezze egy picit a hiányodat! Érezze, hogy téged mindig újra és újra meg kell hódítani.
2011. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
olyan nehéz kibirni h ne vegyem fel....uhh..sztem utána teljesen kész lennék. am volt már ien..akkor véletlenül nem vettem fel mert nem hallottam. aztán újrahívott..és egyből az volt h "zavarlak?? v mit csinálsz?"..
2011. nov. 12. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!