Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek nélkülözhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nélkülözhetetlen a pasim számára? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés
Jól megvagyunk a barátommal nagyon, de sokat dolgozik, és még arról nem volt szó hogy összeköltözünk. El szeretném érni azt, hogy ő ezen komolyan elgondolkodjon. Mit tehetnék ezért, ha épp nincs velem és csak msnen v telón beszélünk?? Sürgősen segítsetek pls!
2011. nov. 12. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, tudom én, hogy nehéz nem felvenni amikor már alig várod, hogy beszélhess vele, de a reakciójáért szerintem megérné!:) Mondok egy példát: biztos volt már olyan pasi, aki tepert utánad, de téged nem érdekelt és mondjuk alig írtál neki vissza vagy nem vetted fel neki és ő annál jobban tepert utánad! Na ezt kellene szerintem elérned, fel kell szítanod a tüzet!:D Nehéz ezt így leírnom, de érted mire gondolok? Amúgy nem kell állandóan ezt csinálnod csak akkor, ha azt szeretnéd, hogy jobban figyeljen rád.
2011. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
értem amugy persze.:D ezt akkor is csinálhatom mondjuk mikor msnen ír?? mer mindig ő ír először általában. és mégis ott mennyit várjak ???
2011. nov. 12. 16:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy játszadozásnak meg manipulációnak tűnik, de n vesztessz semmit sztem, ha kipróbálod! Max ideges lesz, de ez is azt bizonyítaná, hogy érdekled, mert különben le..ná, hogy felveszed e vagy sem. Amúgy azt ne csináld, hogy veszekszel meg hisztizel vele, hogy figyeljen rád jobban, mert a férfiaknál ez a visszájára szokott elsülni! Szóval légy kedves és higgadt és tartózkodó!:D
2011. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez jó pont ha ő ír! Én azt csinálnám, hogy mondjuk minden válaszommal várnék 1 2 percet! Mintha másokkal csetelnék v mást csinálnék. Szerintem tuti szóvá teszi, de ha nem Te akkor is maradj nyugodt. Mert lehet, hogy többször is meg kell csinálnod ahhoz, hogy feltűnjön neki!
2011. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
volt olyan egyszer h fürödtem és nem vettem észre h írt msnen..csak 20percre rá válaszoltam:d és akkor elkezdte így h "na:d eddig micsináltál? jólvan drága látom lesz*rsz:d" de ezt így nevetős jelekkel meg minden..de mégis elérte nálam h 10percen keresztül azt mondjam mennyire aranyos meg h dehogy sz*rom le...a végén még én kérdeztem h nem e haragszik...
2011. nov. 12. 16:31
 16/22 anonim ***** válasza:
Na látod ez lesz az!:D Az nem baj, mondogasd neki nyugodtan, hogy szereted stb. csak épp ezt meg azt csináltad! De azért ne hagyd, hogy azt éreztesse veled, hogy olyan hatalmas bűnt követtél el! Végülis fürdeni kell!:D
2011. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
tudom mondtam neki:d am ő olyan h nem akarja kimutatni ha pl féltékeny meg ienek..nemtudom:d szeret meg Anyám előtt is összevissza ölelget...tök édes. ezért nem könnyű vele ien dolgokat csinálni...
2011. nov. 12. 16:48
 18/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok amúgy? És mióta vagytok együtt?
2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
mindketten fősulisak vagyunk és több mint 3hónapja vagyunk együtt:)
2011. nov. 12. 17:04
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor meg légy türelmes! Ha jól megvagytok, akkor előbb utóbb úgy is fogja mondani! Beszéltetek már erről?
2011. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!