Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki régen az osztálytársam volt de most gimibe csak évfolyamtársan vagyunk és bármikor találkozunk mindig úgy köszön - de csak nekem köszön így- hogy: Szia Anna.

másoknak csak annyit mond hogy sziasztok meg csá és ha többen vagyunk tőlem mindig külön elköszön meg ha van valami bajom akkor mindig oda jön -amúgy is oda szokott jönni- beszélgetni hogy mi a baj meg h jól vok-e mindig odafigyel rám nagyon aranyos és bejön nekem de nem merek addig kezdeményezni amíg nem tom h téll tetszek-e neki:/


2010. okt. 28. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát innen se fogod megtudni h tetszel e neki...

de azokból amiket leírtál lehet..

2010. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem fogom innen megtudni h tetszek-e neki csak kíváncsi vagyok mások véleményére is
2010. okt. 28. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is hasonló a helyzetem. VAlaki mondhatna valami okosat. :D
2010. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmm, két lehetőség van.

1.) Vagy nagyon jó barátod

2.) Tetszel neki.

Ha ő is bejön neked, szerintem valamit kezdeményezhetsz.

Nem ismerem a körülményeket, de például hazakísértethetnéd vele magadat :)

2010. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kérdezd meg tőle! :) de ne levélben meg ne mással tudakold meg :)
2010. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha odafigyel rád meg kedves az nagyon jó jel...:) Legyél te is kedves, természetes, mosolyogj sokat rá! Ha akar valamit, és látja, hogy ő is szimpatikus neked, lépni fog. Praktikázz:)
2010. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!