Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Gáz vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj 17 éves. vékony szőke feszes fenék kicsit butácska. Be is jön meg aranyos is meg minden csak tudom róla meg hallottam már hogy eléggé ribi és bár azt is mondták hogy ha van barátja akit szeret azt soha nem csalná meg de akkor is. Ez a tudat zavar hogy eléggé csapodár.

Eddig 3 csávóval feküdt le abból 2 komoly volt neki (elmúlt másfél évben történt)


Ti mit tennétek? nem foglalkoznátok mások véleményével meg azzal hogy tudod hogy a csaj kicsit ribanc?


2010. okt. 28. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi a ribanc.Ha járt a fiúkkal akkor miért lenne ribanc, az én megfogalmazásomban ribanc az aki csak lefekszik valakivel,de nem járnak meg ilyenek.Lehet becsúszott neki egy,de ha megnézed akkor a filmekben is ez van és gondolom neki senki nem magyarázta el h. az élet nem feltétlenül olyan mint 1 film.AMúgy ha ő így jól érzi magát akkor az miért baj.Legalább úgy éli az életét ahogyan ő akarja.AMúgy ha tényleg hűséges akkor nincs mitől félni.Na meg az emberek változnak és tanulnak, veled lehet más lesz mint az előző pasikkal.
2010. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam mondjuk nagyobb ellenérvaz hogy buta... de azsem túl előnyös ha rib*nc, attól függ mennyire,mostanában az emberek szeretik rásütni midneknire hogy rib*nc (inkább mondanám ugy hogy a nagytöbbség tényleg rib*nc mostanában, de azon belül hogy mekkora, az nem mindegy)
2010. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Megdugod néhányszor(gumival!), aztán dobod. Nem kell bonyolítani.
2010. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben én sem értem mi a ribancság.... manapság ez inkább az átlagos kategóriába számít. Az a lényeg hogy téged ne csaljon meg. Mit érdekel mások véleménye? Ha szerinted ribi, akkor ne járj vele, mert így nincs értelme, hogy lenézed, de ha szerinted nem az, akkor ne foglalkozz mással.
2010. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindig a lányokra mondják ezt? Holott a legtöbb pasi hímringyó!!!
2010. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem annyira nagy baj inkább attól félek hogy megcsal.

Párszor lefekszek vele az tuti még ha nem is járok vele sokáig

.

2010. okt. 28. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

"Párszor lefekszek vele az tuti még ha nem is járok vele sokáig"

hát öcsém és még ő a ribanc mi...

2010. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, aztán úgy is látni fogod, hogy milyen a párkapcsolatban, ha másokkal is flörtölget közben, akkor dobd egyből, mert tuti megcsal.
2010. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen gáz! Mégpedig te vagy a gáz kérdező! Olvasd már vissza amit írsz. Más szemében a szálkát is észreveszed, de a sajátodban a gerendát sem.
2010. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!