Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játsza a mártírt?

Figyelt kérdés

Össze vesztem az egyik (hála istennek már csak) volt barátommal. Amikor megkérdeztem hogy akar-e békülni akkor felhúzott orral, nagyképűen közli hogy : "Nem"

Később valaki szervezni akart egy bulit, engem is meghívott, de nem akartam elmenni erre közli az a volt barát hogy "Pedig ott kibékültem volna".

Holott jól tudom hogy annyi lett volna a békülés hogy "Kibékülnék ha bocsánatot kérsz", ezt pedig nem fogom megtenni mert neki kéne kérnie.


Ezek után miért játszta a mártírt meg a megsértett szűz Máriát hogy "Ő békülni akart de én meg milyen vagyok hogy nem akartam...."


Miért van az hogy sok ember (tisztelet a kivételnek) játsza a mártírt holott nem is neki kéne, meg sajnáltatja magát ténylegesen a semmiért?

Szerintem aki önszántából sajnáltatja magát az nagyon szánalmas....


Ti mit gondoltok?


2010. okt. 28. 06:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

12 éves szint...(kb: ha nem leszel a párom ebédnél, akkor nem leszek a barátod). Nagyon gyerekes ez a viselkedés. Nem hinném, hogy 15nél idősebb lehet ez a pasi. Te meg ne törődj vele:) Éretlen kiskamasz, majd lesz más.

19/l

2010. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is fiú vok meg ő is, ez egy szimpla barátság volt csak. Nem fiú és lány között van ez.
2010. okt. 28. 13:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, te és a volt haverod?
2010. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
17 - 17
2010. okt. 28. 13:31
 15/16 Neonhal válasza:
"A mártírokat csak az éhes oroszlánok szeretik."
2010. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Értem, ha 17 vagy akkor sajnos még nagyon sokat fogsz csalódni emberekben!
2010. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!