Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bunkó pasim mit játsza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bunkó pasim mit játsza mindig a nagy embert? Hmm? Tudja vki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom...lehet nem is ismerem a pasid...
2009. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vmi részletesebb leírás esetleg?
2009. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
távkapcsolatban élünk és ő is érez irántam de miért nem tudja kimutatni az érzéseit? és ha összeveszünk van ugy hogy napokig rám sem ír
2009. júl. 7. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
tudod ez úgy van hogy az ember nagyon hasonlít az állatokhoz, szeretné ha minden csaj azt hinné ő az alfahím, ez a férfiaknál a viselkedésben mély nyomot hagy minél bunkóbb valaki, és minél nagyobb az arca a csajok máris azt hiszik róla hogy kemény mint a fagyot kutyaszar pedig egyszer valaki rálép a bunkósága miatt és már sír is anyucinak,..:)) ez természetes ha diszkóban keresel partnert, azt ajánlom keress egy műveltebb csáveszt :))
2009. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,ha meg megsértődik? Sz*rd le... hülye. Már elnézést.
2009. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális ez a fiúknál ez nem bunkóság, a férfiak nem mutatják ki nyíltan az érzéseiket mert a macsóbbak félnek tőle hogy a gyengeség jelének értelmezik,...

a másik kérdés nyitja pedig az ha te veszekedsz valakivel rögtön kibékültök ? :))

2009. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mert hogy nem akar korlátozni mivel ő ott én meg itt vagyok, meg nem akar idegeskedni h bepasizok
2009. júl. 7. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek is jársz vele??? Nekem sehogy nem kéne bunkó pasi!!
2009. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tudom! Illetve, nem..dehogyis. Honnan tudnám? Honnan tudná ezt egy idegen?
2009. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés bűzlik mint a szar! mi értelme honnan tudjam én azt.
2009. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!