Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy valaki 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki 2 embert szeressen?

Figyelt kérdés

van párom már 2.5 éve,és úgy érzem hogy szeretem,van gondunk és nem vagyok felhőtlenül boldog,de nem hiszem hogy eltudnám hagyni.

1 hónapja megismerkedtem egy sráccal,rengeteget beszélünk,persze élőben még soha,de minden más lehetséges módozatában igen...nagyon sok mindent tudunk már egymásról és nyíltan leírunk mindent egymásnak.bohóckodunk ha azt akarjuk,de nagyon komoly dolgokról is tudunk beszélni...3 napja szóba került a szerelem szó.kérdezte hogy szeretem-e,én írtam neki,hogy persze:mint nagyon jó barát.azóta egyáltalán nem beszél velem.de nem is tudok vele beszélni,mert szerintem mindenhol rejtve kapcsolódik.ezalatt az idő alatt rájöttem hogy nagyon hiányzik,talán már egy kicsit szeretem is és nem akarom elveszíteni.lehet ezt akarta elérni?

az a gond...hogy tudom,ha akarnám se lehetne semmi köztünk.8 évvel vagyok nála idősebb :( de egyszerűen nem tudom,hogy mit érzek,össze vagyok zavarodva teljesen.

Lehet azért nem jelentkezik már 2 napja,mert direkt ezt akarta elérni?hogy megtudjam pontosan mit is érzek iránta?

az a baj,hogy azt sem tudom,hogy ő mit érez irántam.

de mi lesz ha rájövök,hogy annyira szeretem,hogy vele akarok lenni?170 km van köztünk,ráadásul ő ingázik 2 város közt a fősuli miatt.

Kérlek segítsetek,mert ahogy telnek a napok egyre jobban kétségbe vagyok esve és ezt már a párom is észrevette.

Mit tegyek?Felejtsem el?jobb lesz úgy?töröljem mindenhonnan és ne beszéljek vele többet?


2011. aug. 26. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik, ba_sszameg..a saját bűrömön tapasztaltam-.-
2011. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Hogy a rák egye meg a zúzádat te nő!!
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

már bocs,de ilyen véleményekre nem vagyok kíváncsi.

ha csak ezt tudod,akkor inkább meg se "szólalj".

kösz

2011. aug. 26. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes azt csinálni amit akarsz, tehát ha azt érzed, hogy szereted akkor nincs az az akadály, az a dolog ami az utatokba állhatna, én 200km-eket is jártam egy csajért, hetente, nem volt olcsó, sokat dolgoztam.
2011. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A holló rúgja meg a májadat te.
2011. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne adj fel mindent egy olyan férfiért akit nem is ismersz ˝úgy˝. nem hiszem hogy jó volna a párodat megcsalni, ha mégis komolyan gondolod akkor inkább válj el tőle. szerelem nem létezik veszekedés nélkül. a szüleim nagyon sokáig éltek úgy, 16 év, hogy csak barátként szerették egymást. sose veszekedtek de a végén békében barátként váltak el...
2011. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te már tudat alatt váltanál, csak még magadnak sem ismerted be (én legalábbis így voltam amikor hasonlóképp éreztem egy lány iránt). Ha igazán szerelmes lennél a barátodba, nem lenne szükséged egy másikra.

8 évvel idősebb nő 170km-re, akivel még élőben nem is találkozott és akinek még pasija is van. Ne is haragudj, de a legtöbb férfi nem éppen ezt tartja az ideális partinak. Lehet, hogy ezért nem jelentkezik.

2011. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha két embert szeretsz mindig a másodikat válaszd mert ha igazán szereted az elsőt akkor nem szeretsz bele a másodikba. CSAK AKKOR HA TÉNYLEG SZERETED!!!!!
2011. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!