Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfolytott problema kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfolytott problema kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megritkult kozottunk a szex, es ennek folytatasakepp kicsit azt erzem olyan idoszak van amikor el is elunk egymas mellett. Nem tudom hogyan kezdemenyezzek ebbol a helyzetbol.

5 eve vagyunk egyutt, es az utobbi idoszakunk kb feleve all fent, amikor adodott egy munkahelyi problemank, ami azota is fennall. Ott elkezdtunk tudatosan arra figyelni, hogy meglegyenek a kozosen eltoltott idok.

Kesobb az en munkahelyemen is beallt egy kisebb gond amit raadasul tetozott az, hogy a 7/7 napot munkaval kell toltenem, ritkan vannak szabad hetvegeim vagy napjaim, amikor meg vannak orulok, ha jut ido magamra, a hazra, es az ezeken kivul eso dolgokat intezni. Szeretek eljarni hetente parszor edzeni is mert hosszutavon segitett kicsit levezetni a kattogast-ragodast az agyamban. De valamikor meg igy sem sikerult folyamatosan jart-jar az agyam mikeppen kene kimasznunk a szxrbol.


Teltek multak a hetek, parom vagy en ereztuk magukat annyira faradtnak, hogy a masik sertve erezte magat ha vizszintesbe kerult es rogton elaludt, es nem volt szex.


Tovabbra is probaltunk tudatosan figyelni, ha a masik megker egy kedvessegre annak eleget tegyunk.


Most ez a het is ugy telt el, hogy ha a magam neveben beszelek teljesen tulhevult az agyam, es csak mentme es csinaltam a dolgom nem igazan tudtam odakoncentralni semmire. Elfaradtam.

Beszelt hozzam de sokszor azt ereztem csak kotekedszik, es vitatkozni kezdtem vele.

Tegnap szerettem volna kicsit kimozdulni, elmenni meginni valamit a varosban de parom mire hazaert a munkabol nagyon faradt volt, itthon bontottam meg egy uveg bort de nem kert. En megittam egyet, de akkor is azt ereztem, hogy ami csak beszelgetest kezdemenyezett kotekedni vitatkozasnak ereztem es igy is reagaltam ra, amire o mar ugy reagalt hogy nem erdekelte…:(


Tovabbra sem voltunk egyutt, eddig en sem kivantam a dolgokat, de mar szeretnek valamerre lepni, kicsit azt erzem, hogy nem kapom meg tole az elegendo figyelmet, es gondolom o is ezt erzi szoba kerult a heten ez futolag hogy mar biztosan nem szeretem, de csak par mondat elejeig.


5 eve vagyunk egyutt, de kozottunk mindig nehez volt a kommunikacio sokszor ertjuk felre egymast, es mindkettonknek koztuk nekem is vannak olyan tulajdonsagaim, hogy sokszor vagyok onfeju, es nem fogadom el a tanacsait, vagy amit irtam hogy tamadasnak veszem. Ezt korabban kiveseztuk, honapok ota tudatosult bennem szeretnek rajta valtoztatni, ha lehet finomitani.

De ez egy iylen faradt idoszakomban sajnos nehezebb odafigyelnem ra, ha erzem hogy tobb kettonel magamban.


Mit tegyek, tehetunk hogy a kapcsokat javuljon?

Szeretnem ha a szex is rendezodne kozottunk, de gondolom az mindig egy tunetkent van jelen mint ahogy kezdodott a rengeteg stresszel sajnos.


Koszi a valaszokat,


42/F, 30N


ápr. 27. 07:05
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
78%

Nemigen látom a párkapcsolat részt a sztoriban.


Lakótársak vagytok,

egyikőtöknek sincs érdemi ideje/energiája a másikra.

ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Más életszakaszban is vagytok, nehéz lesz így.
ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Itt a szexet kell eröltetni. Ha meglenne gyakran,akkor nem èreznél semmit kötekedésnek se támadásnak.
ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!