Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el hogy 5 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy 5 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Anyámmal sose beszéltem.. de azért szerintem jó ha tud róla mi is van velem úgy isten igazán.. és nem tudom hogy mondjam meg neki h a barátom van. főleg h 5 évvel idősebb... Sose beszéltem a saját anyámmal ilyenekről. és ez a kapcsolat viszont már kezd komolyodni és nem tudom félek. S: lehet csak túlreagálom.. de mi van ha eltilt a sráctól... vagy valami hasonló... azt nem bírnám ki.. S:


20alatt/L


2010. okt. 27. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hány éves vagy? Mert a 20alatt az lehet 13 is. Ha 18-20 között vagy akkor semmi joga nincs eltiltani tőle. Beszéljétek meg. Ha olyan idős vagy akkor az öt év az szinte semmi.
2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15:|
2010. okt. 27. 19:24
 3/8 Moonwish ***** válasza:
Mutasd be anyudnak. Ha jófejnek tartja majd és szimpatikusnak lehet akár 50 éves is nem fogja zavarni.
2010. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na az már gáz. Én 14 voltam amikor összejöttem egy nálam 4 évvel idősebb fiúval. A végén jöttem csak rá, hogy azért a kislányokkal foglalkozik, mert a saját korosztálya le se szarja. Én nem tartom olyan jó ötletnek. Meg hát egy 20éves férfinak már vannak bizonyos szükségletei amiket nem biztos, hogy neked kéne megadnod ennyi idősen. Ha mindenképpen akarod akkor kerek perec mondd meg anyukádnak, hogy van egy barátod, kedves, aranyos, kicsit fényezd neki és minél hamarabb mutasd be.
2010. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
miért jön mindenki ezzel? attól hogy valaki 20 éves még nem fogja megb*szni az egész világot... és nem nem vagyok fiatal hozzá. csak pont annyira mint bárki más. és attól hogy valaki 20 éves.... és miért baj hogy fiatalabb barátnője van?!
2010. okt. 27. 19:43
 6/8 anonim válasza:

Ismertem egy lányt, aki 14 évesen jött össze egy 35 éves pasival. Tök jól megvoltak és a lány szülei is szerették a pasit.

Kérdés, hogy ha vele egyidős sráccal jön össze inkább, akkor mennyivel jobb?

Talán a szex jobb? Vagy az egyéb dolgok, amikben pont ugyanannyira tapasztalatlan, mint a csaj?

Miért olyan fura, hogy egy 20 éves pasi után nem érdeklődik 20 éves korú csaj? A 20 éves csajok meg sokszor még idősebbet keresnek. Nincs ebben semmi különös. Ha valaki rendes, akkor 35 évesen is az, ha meg nem, akkor lehet 14 éves, az is tudja bántani, fizikailag és lelkileg is...

2010. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉN 13/L VOK Ő MEG 18/F AMIKOR MENTÜNK MOZIBA AKK KÉRDEZTE ANYÁM H KIVEL MIVEL ÉS KEREK PERECCMEGMOINDTAM NEKI NEM VOLT OLYAN DURVA MINT SZÁMÍTOTTAM RÁ de mi a korkü miatt nem jártünkí:(vagyis ő mondta h ő ilyen formában nem szeretné legyünk csak haverokén még mindig szeretem:( nah de mind1 drukolok neketek :P
2010. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mond el neki, hogy van ez a srác... meg fogja kérdezni, hogy hány éves. nyugi, tőlem is ily módon tudta meg, hogy a barátom előbb lesz 19 mint én 15 :)

mellesleg, nem csak a szexet akarta tőlem.

lassan 6 éve együtt vagyunk, és most fog megszületni a 2. gyerekünk. szóval én senkinek sem mondom, hogy az idősebb pasik a tinicsajoktól csak "azt" akarják.

Anyukádnak el kell fogadnia, nem tud mást tenni. Eltilt? Azzal nem sokra megy, ha tényleg komoly a dolog, úgy is megtudnátok oldani, és ezt szerintem anyud is tudja.

21N

2010. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!