Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 1 éve élünk eggyütt,az elején tökéletes volt minden,aztán villámcsapásra eltünt az az ember, aki levett a lábamról,Minden apróságon összeveszünk,jobban mondva,kérdezek valamit és egyböl idegesen válaszol,és mivel én is elég temperamentumos vagyok,ezek a helyzetek egyböl szülik a veszekedéseket,egy darabig mindenért magam okoltam,h én rontok el valamit,de valahogy amikor mérlegelek ügy tünik nekem van igazam,Egyébként sehova nem enged el,vagyis zsarol,ha megteszem pakolhatok is,se tornázni se sétálni a barátnöimmel,én minden megengedek neki,több napokra elengedem bárhova,a barátaival szórakozni stb,Nem akarom elvesziteni,de úgy érzem a viselkedésével nem kompanzálja azt,h még be is "zár",mit kéne még tennem?!Ha meg akarom beszélni vele egyszerüen faképnél hagy,elmegy otthonról,Van ennek értelme,Tiszta hülye vagyok,,,,,,,bocsi,a helyesirási hibákért,de elromlott a klaviatúra
2010. okt. 27. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. legalábis a te részedről. nem enged sehova, közben meg ő elmehet akárhova? vagy mindketten mentek, vagy egyikőtök sem. ki akar sajátítani magának. szerintem ő egy olyasfajta tipikus férfi lehet, aki úgy tekint a választott nőre, mint egy alkalmazottra,tulajdonára: főzzél, mossál, takaríts, csinálj meg mindent, amit mond és persze fogd be a szád. miközben ő éli a maga kis világát. ne hagyd magad, mert ez csak rosszabb lesz.
2010. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Ez egy idióta. Mégis mit szeretsz benne? Ő sem szeret téged, akkor te minek hagyod hogy lábtörlőnek használjon?

Egy ember nem így viselkedik ha szeret valakit.

Jobb lenne ha minél hamarabb kiszállnál egy kapcsolatból, mert ez a pasi nem fog változni. Inkább élnél szomorúságban, rettegésben, elnyomva, megalázva, minthogy találj valakit aki a tenyerén hordoz?

2010. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van,mindig abban biztam,hogy egyszer csak visszatér az az ember,akit megismertem,Többször összepakoltam már,h eljövök,de akkor meg füt fát igér,Sajnos mindig elhittem,Próbáltam küzdeni amég lehet,de kezdek bekattanni,fél éve az egyik üzletében dolgozom,nem adott egy forintot sem,de a fejemhez vágja,h napi 1000ft ot elkajálok,közben meg tele van pénzel,Nagyon hülye voltam,azt nehéz elfogadni,h ismét egy zátonyra futott kapcsolat,ismét nem sikerült,,,,pedig úgy érzem megtettem mindent,söt,,,,,,,,
2010. okt. 27. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Megértelek, nehéz egy hosszú kapcsolatból csak úgy kiszállni. De ne félj attól hogy nem találsz mást, vagy hogy nem leszel megint szerelmes. Hidd el egy ilyen kapcsolattól még az is jobb ha egyedül vagy (tapasztalat).

Az hogy miért ilyen pasit fogtál ki, nem tudom, talán az első gyanús jel után dobbantani kellett volna, mielőtt még összeköltözöl vele. Apró jelek már a kapcsolat legelején vannak, csak figyelni kell, és nem szabad elsiklani felette.

Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom mint a tiéd, még 17 évesen, megvolt ott is a féltékenység, veszekedés, egy ideig bírtam, áltattam magam hogy igazából ő szeret engem, meg féltem az egyedülléttől, egészen addig ment amíg már betelt a pohár. Utána boldog voltam hiába voltam egyedül, mert megszabadult a lelkem egy iszonyat nagy tehertől. Azóta ő is feleszmélt, és bocsánatot is kért, mert tényleg úgy bánt velem mint egy kutyával. De erre nem fog rájönni, csak ha elhagyod.

Azóta ha volt randim, mindig figyeltem a jeleket, akin láttam hogy durván féltékeny a legelején, azt el is küldtem a p.csába. Most végre egy olyan barátom van akivel semmi probléma nincs, nagyon jól kijövünk, és újra boldog vagyok és szerelmes.

Dobd ki mielőbb a pasit, hisz rád is vár egy herceg, csak adj esélyt rá hogy megtaláld :)

2010. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segitetek,,,
2010. okt. 27. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Tényleg hülye vagy, ha beleegyezel mindenbe, csak mert szakítással fenyeget a pasid, tehát a kialakult helyzetért ne őt okold, mert csak abból a nőből csinálnak lábtörlőt, aki hagyja... Ne csússz-mássz a pasid előtt, annyira szánalmas, hogy csak addig lehetsz a barátnője, amíg mindenbe beleegyezel... Mi lesz, ha egyszercsak megtanulsz nemet mondani, ott véget vet a kapcsolatnak? Mennyire lehetsz

értékes a párodnak, ha ilyen könnyen kirúgna? Mindegy, te dolgod...

2010. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy,van igazság abban amit mondassz,de ez kicsit összetetteb azért,egy darabig úgy voltam,h a legfontosabb,h legyen egy normális kapcsolatom,fontosabb volt a disconál,és le tudtam mondani róla ezért,amég ö is normális volt,és ez nem volt mindig igy,nyilván ha egy tirpák lett volna az elejétöl,nem küszködtem volna,és azért félre értés ne essék,nem csúszok mászok utána nem rinyálok,és ettöl függetlenül nem alázkodom meg,csak küzdöttem,és próbáltam megtenni mindent,sajnos sok szar van körülöttem és nem akartam feladni,csak úgy elmenni,tanácsot kértem,vagy egy kivülálló véleményét,h vajon változhat e ez,ha már igérget,köszi a komenntedet azért,
2010. okt. 27. 15:35
 8/12 A kérdező kommentje:
ja,és igen,nyilván alázott meg,alá is irom,de ettöl még nem érzem magam szánalmasnak,,,,inkább öt
2010. okt. 27. 15:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Tök igazad van,nemtudom min sértödtem meg,csak mentegetözök itt,
2010. okt. 27. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak nyisd ki a szemed, látni fogod, hogy egyedül nem lehet rendbehozni, ne várj csak azért, mert valaha kedves-figyelmes volt, az sajnos nem az alaptermészete, csak a randiálarc.
2010. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!