Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, éreztétek már ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, éreztétek már ugy hogy nem találjátok akit kerestek? 20/F

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én nálam ez nem gond csak elérni nem tudom mert már megtaláltam tudom, hogy Ő az Igazi de nem tudom elérni bizonyos okok miatt :(
2010. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Velem az van hogy nem találok olyat akit mindig is akartam egy kedves mosolygos aranyos lányt. A mostani környeztemben hogy is mondjam, tul sok a "hidegvérű" (magyarul qvák)Van avalaki aki bejön de nem hoszem hogy öt keresném....:S
2010. okt. 26. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
hát haver akkor irány a templom
2010. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, de várok, amíg megismerem azt, akit keresek. Vagy amíg kiderül valakiről, hogy nem is olyan, amilyennek tűnik.
2010. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én már évek óta nem találok olyat aki szeret füvezni, jól főz, és természetesen lenyeli a cuccost.

szerintem nem is fogok, de már lesz.rom. :)

2010. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne görcsölj rá ilyen fiatalon arra, hogy nem találod az igazit.. Van aki soha nem találja meg, van aki tök fiatalon.De ha rágörcsölsz hogy nekem márpedig igazi kell, nem fog összejönni.Várni kell, sodródni az árral.Ezt teszem én is, lesz ahogy lesz. 20/F -Sz-
2010. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 évesen ne akard megtalálni életed szerelmét. Keress olyat, aki néhány szempontból megfelel, gyűjts tapasztalatot, hogy ha majd jön az igazi, akkor le tudd nyűgözni. Ha félreérthető lettem volna, véletlenül se úgy értsd, hogy dugj mindenkit aki szembejön az utcán!

21/L

2010. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!