Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudunk a problémáinkról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk a problémáinkról, meg úgy semmilyen komoly dologról beszélni a viselkedése miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromról van szó. Együtt lakunk két és féléve. Nagyon kedves lány, imádom őt, de mostanában vannak gondok. Inkább kis apróságok, önmagukban lényegtelwnek, de a tény, hogy összeadódnak nem segít.

Mindig mindent otthon kettesben beszélünk meg, mindig én hozom fel a témát, és mindig ugyanaz a vége. Mosolyogva bólogat, egyetért, elkezd simogatni, csókolgatni, aztán végül meg se beszéltük a dolgot, mert helyette inkább azexeltünk egyet. Én is tehetek róla, mert benne vagyok, vonzódom hozzá, de rettentően zavar, hogy minden komoly beszélgetés így végződik, és mindig ő kezdi, hogy ez legyen.


ápr. 8. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Elviszed ebédelni/ vacsorázni egy nyilvános helyre, és ott megbeszéled.
ápr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik barátnőm párja pont ilyen. Ezt hívják manipulációnak. Szerintem pontosan tisztában van a dolgokkal, úgy akar tenni, mintha meg is értene, hogy téged ezek zavarnak, miközben tojik arra, hogy mit szeretnél, csak az ő igényei számítanak neki.

Felnőttként szerintem nagyon gáz viselkedés ez. A másik meg, te is elvileg önálló akarattal rendelkezel. Ha úgy szexelsz vele, hogy nem beszelitek meg, akkor ezzel azt a visszacsatolast kapja, hogy semmit nem er a szavad, amit mondasz, mert úgyis azt csinál veled, amit akar.

ápr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg szex után!
ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 De nem olyan az összes téma, amit nyilvánosan kellene megvitatni.
ápr. 8. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem kötelező étterembe vinni. Elmentek sétálni egy közeli erdős mezős akármilyen ilyesmi helyre és ott is lehet beszélgetni. Vagy csak leültök egy padra. Szerinted majd valaki oda fog állni hallgatózni hogy éppen mit beszéltek meg? Nem kötelező ám mindent otthon megbeszélni. Vagy írd le neki hogy ez téged bánt hogy tojik rá hogy te meg akarod a problémákat oldani.
ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 Igazából látom rajta, hogy nem csak úgy tesz, mint aki figyel. Az apróbb dolgokban van változás mindig, de neki sosincs véleménye, elmondom, hogy zavar X dolog, aztán mindig csak ő változtat. Aztán mivel ő egyet ért velem, eldönti, hogy nem kell kompromisszum, majd ő egyedül megoldja, akkor neki fejben le van zárva a téma. De soha nem hányja a szememre, hogy mindig csak ő tesz lépéseket. Én meg ugye nem tudom mit változtassak egy adott apróság esetén, neki minden úgy jó, ahogy van, nincs ellenvéleménye. Konkrétan olyan, mintha lenne egy rajongóm, de én barátnőt szeretnék, nem egy mindenre bólogató rajongót...
ápr. 8. 09:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, én szerintem ő nem vesz téged egyáltalán komolyan. De nem is lehet ha te ágyba bújsz vele. Tehát vagy elkezdesz ellenállni neki, nem hagyod, hogy a farkad vezéreljen vagy szakítsatok. Egyébként több mint valószínű hogy az lesz a vége. Ő egyáltalán nem hozzád való.
ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy komolyan vesz-e. Elég ellentmondásos ez nekem. Ha komolyan megpróbálok beszélni vele a kisebb apróságokról, akkor kivétel nélkül az van, ami a kérdésben. Meghallgat, egyetért, majd szexet kezdeményez, aztán kompromisszum helyett csak ő változtat az adott dologban. Nem hánytorgatja fel, hogy csak ő javít egy-egy helyzeten, de engem rettenetesen feszélyez, hogy nekem semmit nem kell tennem, hanem minden szavamra annyit reagál, hogy igazam van, ő változtat csak. Vitatkozzunk, keressünk kompromisszumot... De szerinte minden oké, neki ez így jó, imád, nagyon boldoggá akar tenni, ezért nem vitatkozik.
ápr. 8. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:
De ezt mondom, hogy mit venne le ebből az egészből, amikor képes vagy úgy lefeküdni vele, hogy meg sem beszeltetek?
ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ő neki annyira nincs önbecsülése, annyira meg akar neked felelni, hogy nem érdekli, hogy csak ő változtat érted te semmit csak maradj vele.

Tudja, hogy a szexszel meg fog téged és ki is használja viszont magát tönkrecsapja a folyamatok során.

Nincs kiforrott személyisége, óriási megfelelési kényszere van.

Ülj le vele komolyan beszélgetni szex nélkül és ha lehet vezesd rá, hogy nem ártana neki szakember, önbizalomnövelés.

ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!