Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előző tanév végén-alias májusban- jártam egy fiúval, de aztán minden ok nélkül szakított velem.Most megint elkezdtünk beszélni, msn-en, és ő is célozgat erősen, én is, és nem tudom hogy most mi van, érez e még valamit vagy nem, vagy mit tegyek?

Lehet hogy hagynom kéne az egészet, mert mi már azóta elköltöztünk, de nagyon szeretem őt, sosem szerettem még senkit ennyire..Szerintetek?

L17


2010. okt. 26. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
AnalógTv
2010. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fiú "alias" szexelni akar újra párszor veled majd kidob :D

félreértés ne essék, nem vok feminista (15/F)

2010. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő is szűz, én is..
2010. okt. 26. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor csak simán szexelni akar, utána ígyis-úgyis kidobna, mert nem vagy számára IGAZI nő
2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem haggyad.... aki semmi ok nelkul szakit veled az nem erdemel meg semmi eselyt.....

elmondom neked az en tortenetemet...hatha segit valamit a dontesedben.....

tavaly marciusban elkezdtem jarni egy fiuval...jo volt minden... 3 honapig... 3 honap utan se szo se beszed, kitalalt egy hulye indokot (aminek komolyan h semmi ertelme nem volt ) es szakitott velem.....ra 1 honapra irt neten....mondta h talizzzunk minden....es celozgatott, hogy jo lenne megint velem lennie...jol van taliztunk vagy 2 szer megint...es megint osszejottunk....ra 1 honapra ugyanugy szakitott velem...semmi indok...es megint par ht utan jelentkezett, hogy neki en kellek...s igergetett fut fat...h iigy nem hagy el sosem..meg ugy szeret...meg h sose csinal mar ilyet....stb..es mivel en total szerelmes voltam bele, hat belementem.... aztan eltelt 2 honap...es kaptam egy smst, h holnap elkoltozik mas orszagba.....semmi bucsu semmi...elment...nem hallottam rola egy jo ideig....es most megint azert konyorog egy jo ideje hogy fogadjam vissza....de megmondtam neki h nem...


ugyhogy szerintem az ilyen nem erdemel meg 1 eselyt.... vagy varjal egy ideig..par honapig... ha folytatja meg hogy ugyanugy akar..stb....es az elso lekoptatas utan nem adja fel...akkor gondold meg h esetleg....de amugy meg....NE!


17/L

2010. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább a magyarázathoz ragaszkodj.
2010. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!