Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nincs barátnőm, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Még mindig nincs barátnőm, ez nem gázos?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, és még mindig nincs barátnőm, még soha nem is volt. Már kezdem magam cikisnek érezni. De nem is jön össze, kerülnek a csajok! Persze nem vagyok szűz, vagy ilyesmi volt már 1 éjszakás kalandom, de barátnőm még soha!

Vagy már le késtem róla végleg?


2010. okt. 26. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy éjszakásaid, na azok gázok, az hogy nincs még barátnőd, az nem.
2010. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

19:54


Mikor ezek az egy éjszakások voltak, már akkor is szerettem volna komolyat, de velük nem komolykodtam mert ők ilyen"mindenki nőjei"voltak. Azért annyira nem vagyok lesújtva lelkileg!

2010. okt. 26. 19:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az elvárásaiat, akkor biztos találsz valakit.
2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim! sőt... nagyon is kicsi.
2010. okt. 26. 20:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Udvarolj, bulizz, legyél magabiztos!
2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bulizok eleget!!

Úgy érzem hogy tényleg igaz ez hogy a csajok csak a pénzes emberekre buknak, már a csunyácskák is!!

Ennyi!

2010. okt. 26. 20:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első nem is az utolsó. Vannak akiknek nehezen megy. Én is olyan vagyok. Az nem igaz, hogy "majd lesz vki. neked is csak várd ki" Marhaság, dolgozni kell érte, meg szenvedni nagyon sokat.
2010. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális csajokat ne a diszkóban keress, ott csak elvétve akad valamire való, inkább iskolai rendezvényeken, vagy ha dolgozol akkor céges bulikon, vagy ilyesmi. Egyébként nem elvárás hogy legyen pénze a pasinak, de ha még egy italra se tudja meghívni, vagy egy moziba, az persze hogy zavaró...

21/L

2010. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mind a pénzre bukik szerencsére, de buliba nehéz olyat találni.
2010. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

20:13


Na azért nem vagyok a világ csórója, van szakmám, érettségim, és munkahelyem! Azért keresek!! De sehol egy normális nő, de tényleg, már próbáltam mindenhol!

2010. okt. 26. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!