Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gázos ha 18 éves vagyok és barátnőm csak 14 például vagy 15? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azért csinálod, mert a saját korosztályodban egy lúzer vagy, és ezeket a kislányokat is csak megdugnád akkor igen. Amúgy nem.
2011. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ígyis-úgyis gázos...xD
2011. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiúk később érnek, ezért a lányok 3-4 évvel idősebb pasikkal keresik a kapcsolatot. Szerintem nem gázos...
2011. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amennyire látom, sok tizenegynéhány éves lánynak nagyon bejön az, ha van, legalább hősz évvel idősebb pasija. Erre a többiek írígykednek, mert kocsival jár iskolába, s ezzel egyfajta státuszszimbólum lesz. Ugyan ez nem a valóság, de pár évig jó, aztán idővel ki lesz állítva a placcra, ahol futtatják, mert már öreg az amúgy már lassan negyvenesre, aki egyáltalán nem vágyik semmi közös életre, ellenben keres egy másik tizenévest, akivel pár évig ellötyög, hiszen azt is a többi írígyelni fogja. De ez még tizennyolc évesen talán nem jelenik meg. Persze gáz, ha még ennél is fiatalabbra vágysz, de ki tudja, hogy egy mai tízéves egy kiló (nem, nem egy tonna) sminkkel vajon tényleg csak tíz, vagy inkább hatvan. Szóval, azt szoktam mondania a csajoknak: mindenki azt kapja, amit megérdemel, amire vágyik. Ha tizenötként negyvenötre úgy, hogy pár év múlva a főút mellett szedi az áldozatait, akkor arra, mert arra való; ha mégsem akar minimum húsz évvel idősebbet, akkor meg talán nem ezt kapja. (De azért megmarad a tapasztalat, minden tízéves egy látszólagos kényeztető ötvenesre vágyik, aki kidobja a placcra, hogy tegye azt, amire való.)
2011. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát azért nem baj sztem ha érett hozzád és nema szexre hajtasz.
2011. máj. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára 15 leszek, a barátom 18, szerintem nem gáz :)
2011. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
15 vagyok a barátom 18,3év 3 hónap van köztünk és már 7 hónapja együtt vagyunk lassan.persze,ez most nem tűnik olyan soknak,de mindketten elég sok áldozatot hoztunk a kapcsolatért és megérte...(:
2011. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok a barátom 18. szerinte nem gáz, a haverjai szerint sem. a baráti körében is vannak, akiknek 14-15 éves a barátnőjük. egymást szokták azzal ugratni, hogy pedofil, de csak poénból :D
2011. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!