Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek az idösebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
32\F
2010. okt. 26. 18:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ahogyan nekem 20 éves fiúnak bejönnek a 20-35 év közötti nők, ugyanúgy lehet olyan lány is akinek tetszenek a 30fölötti férfiak.
2010. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Van. *magára mutat*
2010. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

A XX. század végére a nők szeméből eltűnt az igéző fény, csak okoskodó és gondterhelt tekintetek merednek ránk.”

A lovagkornak vége, nincs már ránk szükség. A nőket már nem védelmezni kell, hanem védekezni ellenük.„Be vagyunk zárva gátlásaink, csalódásaink, fásultságunk, a létfenntartáshoz szükséges napi robotunk, halálra ítélt hiú terveink és ábrándjaink, valamint az élet realitásainak sziklából épült falai közé.” Mindezek tetejébe a férfiaknak meg kell küzdeniük azokkal az álombeli lovagokkal is, akik a romantikus filmekben, és a jelenleg oly divatos folytatásos „szappanoperákban” szédítik a nőket. A filmvásznak férfihősei kivétel nélkül mind tökéletesek, vagy ha nem, akkor hibáikat, esendő voltukat oly bájos igyekezettel tudják kendőzni, hogy nincs az a nő, aki meg ne bocsátana nekik. Az álomlovag papírzacskókkal ügyetlenül egyensúlyozva bevásárol, majd szíve hölgyének meglepetést készít a konyhában. Ha nem sikerül, az sem baj, mert ott van mellette a szál virág, a sejtelmes fényt árasztó gyertyaszál, és a csillogó pezsgőspohár. Melyik nő ne nézné el ilyenkor az ehetetlen vacsorát, főleg, ha a főhős kisfiús, bűnbánó mosollyal hátratolja a székét, majd taxit hív, és elviszi vendégét egy elegáns étterembe. (A filmekben a taxi természetesen mindig abban az időpontban, és ott bukkan fel, ahol éppen kell, és a megfelelő helyen mindig talál parkolóhe¬lyet.) Ekkor a férfi lezser mozdulattal kisegíti partnernőjét a kocsiból, finoman lehámozza róla a kabátot, és egy világfi gyakorlottságával (a mindig szabad) asztalhoz vezeti. Istenien rendel, és egész este sziporkázóan szórakoztató. Hazafelé menet a kocsiban igézően a nő szemébe néz, és kezét finoman a combjára helyezi. Otthon gyengéden átöleli, majd néhány ügyes mozdulattal az ágy felé kormányozza a már teljesen alélt szíve hölgyét, és jöjjön, aminek ilyenkor jönnie kell. A vetkőzést is kedves humor, és néhány intim mozdulat kíséri, hogy ha a gyengébb nemhez tartozó nézők valamelyike még nem zárta volna a szívébe a főhőst, akkor végre megtegye. Az álomlovag utána soha nem alszik (még kevésbé horkol), hanem szótlanul nézi kedvesét, és ezt oly kifejezően teszi, hogy ilyenkor már a legérzéketlenebb amazonok is olva¬dozni kezdenek. A zárókép során meghitten beszélgetnek. Teljesen mindegy, hogy miről, a lényeg maga a bensőséges kapcsolat. A filmbeli férfi ¬legalább ennyire nagyszerűen viselkedik a gyerekekkel, és mindenkivel, aki csak az útjába kerül. Humora és mindenre kiterjedő figyelme van, így nem csoda, hogy megszeretik.Ezután a néző szerepére kárhoztatott átlagnő az „álomgyárakban” gondosan kimunkált romantikus filmek igazságában bízva elkezdi keresni a sár¬mos mosolyú, mindig tettre kész álomlovagját, és sehol sem találja. Hasonlít, párhuzamot von, és lesújtó eredményre jut. A hétköznapi életben csak földönjáró, valóságos férfiak vannak, tele hibák¬kal. Mi ez, ha nem átverés?

2010. okt. 26. 19:26
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát nekem most 6 évvel idősebb pasim van (22 vagyok), de volt 17 évvel idősebb is, talán akivel most vagyok, vele a legkisebb a korkülönbség.Valahogy a korral egyes pasik olyan sármosak lesznek, hogy egyszerűen megőrültem/őrülök értük.:D

Tehát határozottan igen!

2010. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

18:47-es vagyok! Nem értem azt, amit válaszként írtál...én nem külső tulajdonságokat írtam, hanem szinte csak belsőket!

Az, hogy ki mennyinek néz ki, az édesmindegy...egyébként kizártnak tartom, hogy valaki 32 évesen 20-nak néz ki, a szeme, a tekintete mindig elárulja!

2010. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

ma 20:03

EZT CÁFOLOM!

Lányoknál is lehet hogy 30 éves és 18-nak néz ki,sőt erre van is példa..de amúgy én tényleg 20-nak nézek ki,sőt egerbe egy boltba elakarták kérni a személyim vagyok-e már 18..pfffffff (fotót nem linkelek)

2010. okt. 26. 20:08
 27/28 anonim ***** válasza:

Jó, ha nem baj, akkor nem megyek bele ebbe a vitába...biztos úgy van ahogy mondod...

De a külső tulajdonságok mellett nem árt, ha belsőre is gyúrsz egy kicsit...

2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A lelki oldal nállam már kiforrott,ezért nincs sok értelme és nem is áll szándékomba gyúrni rá,mivel nem lehet mindenkinek megfeleni,pont ezért nem is akarok,csak önmagam adom lelkileg is..
2010. okt. 26. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!