Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek az idösebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
32\F
2010. okt. 26. 18:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az idősebb férfiakat.Egy tizenéves kis nyápic tinifiucskát, amugy sem lehet férfinak nevezni...
2010. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy milyen fiatalra gondolsz... nekem is az idősebbek jönnek be, és abba a korba tartozom amit leírtál.

Csak csodálom, hogy nem írtak még ide olyanokat hogy "fúj te podefil" stb ....

2010. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mitöl férfi egy férfi?
2010. okt. 26. 18:41
 14/28 199303 ***** válasza:
nekem is bejönek az idösebb pasik:) van egy pasi csak tecik 29éves de olyanba nem is gondolok h öszejönék vele amugy is van barátom ö 22 én 17szoval határozotan mondom az idösebbek jönek be:D
2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

ma 18:41

Érdekes én pedofil lennék,akkor akik irják ide hogy az idösebb pasik tettszenek nekik,akkor őket minek kellene nevezni? A lány beleegyezése is kell nemcsak a férfié..

2010. okt. 26. 18:44
 16/28 anonim ***** válasza:

Mitől férfi egy férfi? Megpróbálom megfogalmazni, hogy nekem mi a fontos: legyen megbízható, ambíciózus, komoly gondolkodásmódú, lehessen rá támaszkodni a bajban, legyen erős, meg tudjon védeni, ha kell, nagyon szeressen és nézzen rám úgy, mint aki rögtön felfal a szemével! Az a vadító nézés...biztos tudjátok!:)

25/L

2010. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

18:41 vagyok.

Én nem támadásból írtam, mondtam is hogy nekem is az idősebb jön be. ;)

Csak úgy értettem, ha mondjuk az lenne a kérdés hogy " 17 éves lány vagyok, 32 éves férfival vagyok együtt, szerintetek sok?" Biztos kitörne itt a háború és elhodranák a csajt mindennek meg ilyenek... van 1-2 ilyen kérdés a fórumon ....

Azért csodálkozom, hogy most nincs veszekedés ...

De amúgy én se szeretem a hülye kis tinifiúkat. Nincs bennük komolyság.

2010. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ma 18:47

De mi van akkor akik benne vannak a korba,de mégis fiatalosan néznek ki,pl 32 éves és 20-nak néz ki?

Akkor ez már nem férfias igaz?

Hissz én férfias küllemen nem ezt értem!

2010. okt. 26. 18:53
 19/28 A kérdező kommentje:

ma 18:47

Igen idösebben az ember többet látott és megélt.

De szerintem a korkülönbség dolog egy nagy baromság,mert nemondja már azt nekem valaki,hogy tudatosan megválogatja mindenki kibe,mikor,hol legyen szerelmes.Mert ez az érzés jön,ha akarod,hanem.Persze hozzáteszem azért nem a 15-50éves felállásra gondolok..

2010. okt. 26. 18:55
 20/28 anonim ***** válasza:

Én is olyan kapcsolatban vagyok,ahol nagy a korkülönbség.

A barátom 31 éves,én pedig 20 éves vagyok.


2 éve vagyunk együtt,és minden jó (általában) Most viszont kezdenek kiütközni a korkülönbségből eredő gondok.


Szóval nem egyszerű dolog ez sem,de mindent meg lehet oldani,ha igazán akarják a felek :-)


És nekem is mindig az idősebb férfiak jöttek be :-)

2010. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!