Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivagyok teljesen. Ezzel el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok teljesen. Ezzel el tudom érni amit akarok?

Figyelt kérdés
ha direkt elájultatom magam, kórházba kerülök?
2010. okt. 26. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

mit akarsz ezzel elérni??

kórházba akarsz kerülni??

nem feltétlenül kerülsz kórházba,az meg végképp nem szép dolog,hogy teteted .

2010. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért nem kerülök be akkor?
2010. okt. 26. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:
hát egy ájulástól biztos nem
2010. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor mitől?
2010. okt. 26. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok eszed van mondhatom. Az orvosok majd veled fognak szarakodni, ahelyett, hogy olyan beteget láthatnának el, akiknek VALÓBAN van valami bajuk. Neked csak az agyaddal van baj... Szánalom...
2010. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felvágod pl az ereidet akkor biztos kórházba kerülsz. De az veszélyes. Végtagtörés miatt is kórházba kerülsz, de az nem túl veszélyes, csak fáj.
2010. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer elájultam már,de sose kerültem korházba, pedig én nem direkt ájultam el.Ne vágv fel az ereidet mert a vérveszteségtől akár tényleg el is ájulhatsz, ha azt viszont nem veszi észre senki akkor el is vérezhetsz és lehet bekerülsz a korházba,de lehet onnan egyből a halottasházba fognak vinni.Szóval ezt hanyagold, ha kiakarod vetetni a mandulád az korház, ha eltöröd valamid még nem feltétlenül kerülsz korházba,mert begipszelik és küldenek haza.Nehéz szándékosan olyat tenni amit túlélsz,de korházba kerülsz.Esetleg ha gyomormosás kell,akkor is bentartanak 1 napot.De mért akarsz korházba menni?
2010. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ájulást pulzusból ki lehet szúrni, hogy kamu.
2010. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

xD

Te már feltettél egyszer egy kérdést nem? :O xD

Azt kérdezted,hogy hogyan kerülhetnél be a kórházba..mert hogy elakarsz egy kicsit tűnni otthonról.. a suliból.. trükköket kértél.. ugye? :D

Még mindig nem sikerült bejutni? :S XD

Egyébként egy ájulástól nem visz azonnal el a mentő a kórházba.;)

Amúgy hány éves vagy? Csak azért,mert ezt az ájulásos dolgot..azért már legalább egy 14 évesnek is tudnia kéne.. x'D Te hány éves vagy? 10.. :O XD

?

2010. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!