Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát vagy valami több vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy valami több vagyok számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom sok ilyen kérdés kering ebben a témában, de szeretném ha az enyémre is válaszolnátok.


Nos, van egy fiú és ismerem már egy jó ideje (olyan 2-3 hónapja) imádok vele lenni és ő is jól érzi magát velem. Viszont azt nem tudom mit érezhet irántam...Van 1 lány akit mikor rákérdeztem mondta, hogy igen tetszik neki, olyan rosszul esett, fel szoktam menni hozzá és ott is olyan kedves, odafigyelő...nem úgy mint a suliban, mikor ő mindenkivel piszkálódik csak szinte velem nem, de mikor ott vagyunk kettesben akkor nagyon aranyos velem. Én úgy érzem szerelmes vagyok belé, de nem merek tőle rákérdezni, hogy mit érez. Vagy hogy kéne kimutatsam? Ezen leírás alapján szerintetek érezhet valami ehhez hasonló irántam vagy csak barát volnék a számára?


2010. okt. 25. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én annak aki tetszik nem mondanám, hogy egy másik csaj tetszik. Én a hejedben rákérdeznék.

23/l

2010. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de hogy kérdezzem meg tőle?
2010. okt. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!