Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barát vagyok számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barát vagyok számára vagy van esélyem előrelépni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már másfél éve rengeteget beszélünk msn-en (elég félén vagyok)és mostanában találkozgatunk is.Én bármit megadnék hogy együtt lehessünk de ő azt mondta hogy csak mint barát tud rám gondolni!:( Mikor találkozunk akkor mindig nagyon közvetlen és kicsit úgy érzem mintha ő is akarná,de mikor felhozom a témát mindig elutasít!Nem igazán vagyok az esete!Szerintetek tényleg semmi esélyem sincs a jövőben?
2009. jan. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg csak barátnak akar és esetleg csak azért mert általában egy baráttal szerintem igy viselkedünk. :(
2009. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megmondta, hogy nem vagy az esete, akkor szerintem is csak barátként szeretne téged. valóban, a barátok általában így viselkednek egymással.
2009. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha nem akarsz szenvedni, keress helyette mást, de gyorsan! Őt meg felejtsd el, barátként is!!!!!


Joe

2009. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Talán nem mondani kéne!! Haladj lépésról lépésre. Találkozáskor kicsit szorítsd magadhoz,próbáld megfogni a kezét,megsímogatni a haját,kicsit udvarolni.Mert hogy mégsem ajtóstul rohanunk a házba.Nem minden lány szeret azonnal ágyba bújni,várd meg,hogy jobban megismerjen és legyenek érzelmei.Nyugi.Lehet esélyed,csak ne sürgesd,mert megvadítod!!
2009. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én lány vagyok,és nekem is volt egy ilyen csak "barátom",akivel nagyon jól elbeszélgettünk,szerettünk együtt lenni,de neki én nem voltam az esete úgymond.Többször is szóba került hogy én többet érzek iránta mint barátság,de ő csak barátként gondolt rám.Nehéz volt így élni,mert én is éreztem néha rajta a bizonytalanságot,mégsem lépett felém,10 hónapig tartott ez.Én szerettem volna barátként is megszakítani a kapcsolatot,mert nem bírtam már így,és mikor megérezte hogy elveszíthet akkor jött rá,hogy már több vagyok számára is mint csak barát.Pedig külsőre-belsőre egész más vagyok mint az eddigi barátnői.Már több mint egy éve együtt élünk boldogan,és a közös életünket kezdjük építgetni.

Szóval azt mondom Neked,hogy szerintem nincs veszve semmi,és ha Ti egymásnak lettetek teremtve akkor úgyis egymásra fogtok találni. Sok sikert Neked!

2009. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem és ez tuti, nem az alapján kell ítélni, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz, testbeszéd ! na az egy jó dolog, de komolyan, abból kiderül hogy mi is a valódi helyzet :P Ja meg attól is függ az egész szitu, hogy milyen tipusú a csaj :D

Ja meg amit nemrég írtak, ne beszélj, hanem cselekedj, amíg nem lép hátra, vagy nem utasít el vmilyen mozdulattal, addig nem vesztettél semmit :D

Azt meg miből gondolod, hogy nem vagy az esete ? Ha mondta, akkor még mindig csak MONDTA, és nem LÖKÖTT EL magától :D Nem ? :D

2009. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bonyolult!!!!! en is voltam ilyen helyzetebn. kb 2 eve van 1 nagyon jo baratnom, de befejezodott a baratsagunk..... ugyanis most Jarunk, es eggyutt vagyunk.

velem sem akart semmi tobbet, vegul 1 szep napon oda jott hozzam es megcsokolt. Azutan se tortent semmi. en nem erolktettem a dolgot( az nem jo ) . majd 1 honap utan 1 buliban egesz este szo szerint ram volt izgulva. Egesz este csak csokoloztunk! azota meg egyutt vagyunk. Csak lazan. Es sztem probalj meg kapcsolatban lenni vele. SMS foleg. az MSN sztem 1 nagy sz.r ! Soha ne beszelj telefonon sokaig 1 novel. Es mindg te tedd le elobb a telefont. max 1- 1.5 perc utan !

2009. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!