Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklem még őt vagy már nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem még őt vagy már nem?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztunk utoljára egy fiúval de még nem volt semmi komolyabb csak ismerkedtünk meg ilyenek, nagyon tetszik nekem a srác, viszont azóta nem hívott, akkor már nem érdeklem? vagynem tetszem neki? nekem nagyon tetszik ő, akkor most mi legyen akkor hívjam én hogy találkozzunk? vagy inkább várjam meg míg ő hív?

Köszi a válaszokat előre is és légyszi normális válaszokat írjatok köszönöm :)


2010. okt. 25. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ebben a dilemmában vagyok, de az enyém bonyolultabb.

Esetleg kérdezz rá hogy van ?ezáltal tudni fogja hogy Téged érdekel,és ahogy válaszol Neked megtudhatod hogy van e kedve hozzád,szívesen beszélget e veled. Ha ugy érzed nincs kedve hozzád ,akkor sajnos hagyjad .Tudom nehéz , de elég ha én csinálok magamból hülyét ,egy fiú miatt.

2010. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sziia köszi hogy írtál :)

küldtem neki sms-t hogy ma találkozhatnánk de lerázott hogy sokat kel tanulni meg ilyesmi :( meg ma barátnőm mondta hogy állítólag van barátnője :( de nagyon tetszik :(:( tudom hogy el kéne felejtenem meg hogy lesz másik de ... :(:(

2010. okt. 26. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz és időbe telik az biztos mire felfogod ezt az érzést, de ne töltsd az idődet olyannal, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse.
2010. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!