Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ért meg a párom , mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ért meg a párom , mit tegyek ?!

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt hamar össze költöztünk , az elején csak egyhéten 2x járt hozzám a munkája és a távolság miatt , aztán eltelt egy év és felmondott , furcsáltam, de hiába kérdeztem nyomós indokot nem nagyon adott rá .. abban az időben ide is költözött hozzám aztán találtam munkát neki, de kicsit “megerőltető” volt számára így 1,5honap után fel is mondott..viszont azóta semmire való lett , nem csinál semmit azóta csak fekszik egésznap , ha a szüleim véletlen kérnek tőle valamit nem csinálja meg, ha véletlen megcsinálja akkor hanyagul , nekem közben előjött egy betegség ami miatt nem tudok dolgozni , ő pedig nem megy el..mindig azt mondja majd a jövőhónapban, de soha nem történik semmi , beszéltem már vele sokszor erről aznap mindig megértette mindig kattan egyet és segít eljön a boltba velem , de másnap minden ugyan az , mondtam már neki , hogy én nem erre vágyom egésznapom arra megy el , hogy takarítok főzök betegen míg ő az ágyban fekve várja az ennivalót..nincs egy önálló mondata sem elég buta is ezzel nem lenne semmi gond ha engedné , hogy segítsek , de nem engedi mindig azzal jön , hogy én mennyire lealacsonyítom őt pedig semmi ilyenről szó sincs , csak szeretném hogy megállja a helyét a világban, sajnos a fogai is elég rosszak és mióta együtt vagyunk észre vettem , hogy az enyémek is kezdenek úgyhogy én úgy voltam vele ha rosszul is leszek akkor is elmegyek mert nem szeretném ha már fiatalon ki kellene huzatni a fogaim mert elhanyagolom úgyhogy én elmentem a körzeti fogorvosunkhoz is ő oda se megy a miért kérdésre pedig a válasza mert most fekszem, nincs kedvem ..megkértem már nagyon sokszor hogy menjen ez szimplán olyan dolog ami igenis már gyomorforgató dolog és emiatt már én érzem kellemetlenül magam… nem is kívánom már ezek miatt a dolgok miatt hancúrozást sem vele , sokszor mondtam már neki , hogy menjen el és hagyjon engem békén ugyanis nagyon sokszor veszekszik velem , de soha nem megy el.. alszik egyet és azt hiszi minden szupi mint a párkapcsolatunk elején , őszintén nem tudom mit tehetnék még mert valahol meg törődöm vele és szeretem és szerintem elveszíteni se szeretném.. Ti mit tennétek a helyemben?
márc. 11. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Vess véget ennek a kapcsolatnak. Előttem már megindokolták mások, hogy miért.
márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A szüleim nem laknak itt , külföldön élnek sok éve , mikor beszélek velük nem igazán akarnak bele szólni , csak a szomorúságot látom rajtuk.
márc. 12. 15:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szomorú lennék, ha a lányom egy ilyen semmirekellőre pazarolna az idejét, pénzét, fiatalságát.
márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!