Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerintem a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerintem a nagyon fiatal lányokra bukik... Hogy deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap úton voltunk és a párom elég feltűnően megbámult egy járdán sétáló kislányt. Álltunk a pirosnál és megint arra nézegetett, szerintem azért hogy hátha beelőz minket és megnézheti, ami így is történt. Aztán észrevette, hogy figyelem és abbahagyta a bámulást. A kislány olyan 12 éves körül lehetett, rózsaszín iskolatáskával... Tehát nem egy 20 évesnek kinéző, mindenem kipakolom lányról van szó, ha ezzel jönnétek. Persze gondolhatnám, hogy csak meredt ki a fejéből, de több piros lámpát is kaptunk később és akkor nem bámult ilyen feltűnően a járda felé. Nem ez az első alkalom, hogy ilyesmit észreveszek. Múltkor kiszúrtam, hogy egy fb csoportban kirakott valaki a lányáról képet, párom görgette gyorsan az fb-t lefelé és túlgörgetett a lányon. Visszatekert a képhez és nézegette egy ideig. Szintén 11-12 körüli lehetett.

A szexuális életünket illetően, a szex nullára redukálódott. Konkrétan idén még egyszer se volt... Egészségügyi gondjai vannak és erre fogja, de egyre gyakrabban azt gondolom, hogy valami más lehet a gond... Viszont ha tényleg egészségügyi okok, rohadéknak érezném magam, ha elhagynám.

Saját gyereket nem szeretne, idegbeteg a téma említésére is, de mások gyerekeiért odavan, ők a központ ha gyerek van a közelében. Baráti társaságban végig a barátja 13 éves lányával volt elfoglalva, a barátaival szinte nem is kommunikált, pedig ezer éve nem találkoztak. Szinte olyan volt, mintha flörtölne vele. A lányt csomószor a szerelméről kérdezgette és tudni akarta, hogy néz ki a kissrác, mindenféle nem túl kedves megjegyzést tett a fiúra, mintha féltékeny lett volna. Igazából ez az alkalom volt a legfeltűnőbb, ekkor kezdtem gyanakodni és azóta próbálom figyelni a jeleket.

Valami ötlet, hogy kiderítsem az igazságot? Telefonja és tabletje kódolva, és ha nézegetne is ilyesmit, lenne annyi esze, hogy privát módban tegye.


márc. 11. 20:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem fideszes. :) Ultra vékony se vagyok, de vékony típus voltam világéletemben. Amúgy kifejezetten nőies alakom van, nem elöl deszka hátul léc. A rendőrséghez nincs mivel fordulnom, semmi olyat nem találtam.

6-os Szájbaragós a stílusom és ez szerinted férfias vonás? :D Van egy olyan érzésem, hogy nincs túl sok tapasztalatod.

márc. 11. 21:16
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

#11 azért biztos hogy férfi vagy mert annyira szánalmasan ostobán prüntyögsz állítólagosan nőként hogy nagyon kilóg a lóláb. Sokkal kevesebbért kirúgnak egy pedofil féreg pasit mint amiket itt te tettetett butasággal és naívsággal előadsz. Hallani a fitymacsattogásod a kérdésed elolvasása közben. "A kislány olyan 12 éves körül lehetett, rózsaszín iskolatáskával", "...13 éves lányával volt volt elfoglalva... szinte flörtölt vele"

Undorító vagy.

márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát lebuktam. Nem gondoltam, hogy ennyire hangosan csattog a fitymám. Francba. :D

Mindenesetre a lényeg, ha itt nem is, privát üzenetben kaptam egy hasznos ötletet a dolgok kiderítésére. Köszönöm itt is az illetőnek! :)

márc. 11. 21:48
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Egy pár régi tanulmányom szerint tudnék mondani egy viszonylag jó választ. Melyik hónapban van a szülinapja? Köszönöm előre is.
márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs mit kideríteni. Pedo. De legalább érzi, hogy nem oké a dolog és szégyelli, hál' Istennek hogy gyereket nem is akar.


Én nyílt kártyákkal játszanék, egyszerűen kérdőre vonnám, nem kell ragozni.

És miféle eü okai vannak? Jár kezelésekre? Ha nem, akkor nagy kamu az egész :(

márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Halljuk hogy csattog a fitymád!!!
márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én élettartam a babákat nézi mindig vágyik egy saját babára ☺️ lehet a te párod is csak gyermekre vágyik ☺️
máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!