Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem megcsal akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem megcsal akkor az úgy is van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, bár a női megérzéseknek sokszor van alapja,de 100%-os bizonyítékot nehéz kideríteni.

Bár nekem szokásom h. néha megörülök és üldözési mániám van és olyanokra hiszem azt h. megcsal amiket alapból, máskor is megcsinál, csak akkor épp ilyen kémiai folyamatok zajlanak le bennem, h. mindenben a rosszindulatot keresem(de ezeket magamba tartom,mert tudom h. csak beképzelem)

2010. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van úgy. Ha úgy érzed inkább bizonyosodj meg erről a tényről. Addig úgysem fogsz megnyugodni. 30/N.
2010. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és hogyan deríthetném ki?
2010. okt. 25. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a számgépében az előzményeket

amúgy megcsalás esetén MINDIG változtatnak valami megszokott dolgon

pl ha mindig délután jött haza, de mostanság estefelé

vagy simán lazán felveszi előtted a telefonját, de újabban lenémítja

ilyesmik

amúgy én is ezt érzem mindig a párom mellett, de azért mert minden csajjal szemez, meg keresi őket, mintha nem is lenne bnője.ééés:

megtaláltam az excsajának az ősrégi szerelmes leveleit, és mit láttam benne???? a csaj detto ugyanerre panaszkodik, és ígéri, hogy megváltozik, hogy nem szól érte! és az a csaj volt a páromnak élete legnagyobb szerelme!

szóval valami minig kiderül, hidd el! ha más nem, akkor az, hogy szeret és hűséges.

pl én kidobtam a barátom és képes volt hajnalban az ajtóm előtt dekkolni órákig, hogy engedjem be!de másnap is erős voltam, semmi engesztelést nem tűrtem. és ahogy láttam a határtalan félelmét, hogy kétségbe van esve, akkor láttam meg mennyire de mennyire szüksége van rám. és azóta próbálja türtőztetni magát, hogy ne lesegesse a csajokat. nem 100%-osan megy még, de én nem változok meg, mint az exe, az tuti. ami nekem jár, az jár!

2010. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha nem csinál ilyeneket kkor nem is szeret?
2010. okt. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!