Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korai lenne?

Figyelt kérdés
a barátommal 5 hete vagyunk együtt. a szünetbe szeretném ha nálunk aludna. semmi sem lenne csak alvás :) de nem tudom hogy ez korai lenne?
2010. okt. 24. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak alvás akkor szerintem nem korai. de tuti hogy be fog próbálkozni hiszen fiú miért ne tenné és jelnek tudja be az együtt alvást. de semmiféleképpen ne hagyd neki. húzd az agyát játszd az elérhetetlent.
2010. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem próbálkozna be, ebben biztos vagyok :)

csak nem tudom hogy anyum mit szólna :S

2010. okt. 24. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy hány évesek vagytok.... Egyébként annyira nem tűnik korainak az 5 hét.
2010. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 16 ő 19 :)
2010. okt. 24. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az egyátalán nem korai. de kár erről beszélni amíg nem kérdezed meg anyud:)
2010. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 harcosangyal ***** válasza:
16 és 19 + 5 hét = szerintem nem korai. De azzal számolj, hogy be fog próbálkozni, legfőképp ha viszonylag "elzárva" vagytok. Pl. hogy mennyire van közel bárki is az ajtón kívülre nézve. Nekem volt egy pasim, aki totál jámbor volt. Nem erőltetett semmit, soha! De mikor itt volt azért ő megpróbálkozott hátha belemegyek :P Szerintem ez természetes "pasival" járó :D (és ez nem jelenti azt, hogy történni is fog valami vagy történnie kell valaminek, csak a srác is legyen ezzel tisztába)
2010. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyum beleegyezett :D:D
2010. okt. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!