Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemre megyek, vajon elszakadunk a párommal?

Figyelt kérdés
Két külön egyetemre készülünk, két külön városba. Sajnos nem megoldható, hogy egy városba menjünk, mert ahová én szeretnék ott nincs az amit ő szeretne és forditva. már másfél éve eyütt vagyunk, szeretjük egymást nagyon. Ha arra gondolok, hogy fel kell ülnöm a buszra és el kell válnunk már sirnom kell:( másrészt 300 km lesz köztünk, eddig volt 15 perc. minden nap láttam, most meg kb 2-3 hetente láthatom majd egy napot. kibir ennyit egy szerelem? Neki 6 évről van szó...nekem 3 év alapképzés utána költözhetnénk egy városba...volt akinek igy sikerült?
2009. jan. 4. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtatok múlik szerintem...Igaz, egy kemény próba lesz ez számotokra, de ha kiálljátok, akkor meglehet, hogy egymásnak vagytok teremtve :)

Drukkolok nektek

2009. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok áll, mennyit tudtok találkozni. Én is elég kemény egyetemre járok, de heti két és fél-három napot otthon tudok tölteni. Bár az utazgatás nagyon drága, de nekem ennyit megér. Ha mindketten hazamentek, akkor tudtok találkozni. A szorgalmi időszak pedig csak három hónap, vizsgaidőszakban meg elég csak a vizsgákra felmenni, a többi időt otthon töltheted. Eleinte nehéz, de megoldható, nyugi!
2009. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szisztok, köszi a válaszokat. igazából jobban félek attól, hogy vele mi lesz. Ő a féltékenyebb, érzelmileg labilisabb, ő az akinek sokkal jobban tud fájni ha nem lehet velem, én leplezem, vagy lefoglalom magam:(

igazából nem fogunk tudni max 2 hetente találkozni:(

köszi még 1 x

2009. jan. 4. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte lehet h kicsit eltavolodtok egymastol , s lehet h neha be-be esik 1-1 kemeny veszekedes is , ugyanis uj helyre koltoztetek , minden uj ( beleertve a fiukat / lanyokat is ) Uj embereket ismertek meg , meg minden, s maga a hely is lehet h keresztbetesz az elejen nektek , nomeg az is h nem latjatok nap mint nap egymast! De miutan mindketten megszokjatok a helyet , s esetleg hetvegen taliztok , s egyutt vagytok , nomeg persze hetkozben tartjatok a kapcsolatot telefonon , s neten, akkor nem fogtok elszakadni egymastol!De rajtatok mulik ... viszont ha igazan szeretitek egymast akkor biztos h egyuttmaradtok.Ha veszekedtek is , de ne adjatok at magatokat a veszekedesnek , mindig ugy csinaljatok , hogy egymas vagyait kielegitsetek s ugy h betudjatok bizonyitani h meg a tavolsag sem valaszthat titeket szet ! En szurkolok nektek :)
2009. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastam már sok párról, akik kibírták. Ha tényleg nagyon szeretitek egymást, akkor nem szakadtok el. Mindenesetre kemény menet lesz..
2009. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást:D hálás vagyok
2009. jan. 4. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
nézzetek valami kedvezményes telefon előfizetéset, ahol 0 ft-ért hívhatjátok egymást
2009. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!