Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ilyenkor mit tennétek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mit tennétek? :S

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem a neten. Nagyon aranyos,helyes lány, nagyon jól el lehet vele beszélgetni :)

Imádom őt, bár még élőben nem találkoztunk de nagyon szeretnék... Ő 1 évvel idősebb mint én, de nem számít se neki, se nekem... Azt mondta bejövök neki, meg minden, és ez kölcsönös. Nagyon örülnék neki, ha összejönnénk, de ezt mondtam neki is, hogy csak azért nem akarom mert nem akarok neki rosszat, nem akarok ígérgetni úgy, hogy azt nem tudom biztosra. Ő magyarországi én külföldi. Elég nagy a távolság köztünk, amit nagyon bánok, mert nagyon megszerettem őt és szeretném ha lehetne köztünk valami. Remélem legalább a barátságunk megmarad mert nem szeretném őt elveszíteni... :S

15/F ő 16/L


2010. okt. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
fail..te külföldi vagy, ő magyarországi..a távkapcsolat nem a legszerencsésebb :(
2010. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
találkozz vele ha be tudsz jönni ide Magyarországra egyszer és beszélgessetek meg legyetek együtt 1- vagy több napot. ahogy megoldható. ha ez nem oldható meg akkor meg msn-en tartsd vele a kapcsolatot vagy telefonon.
2010. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát msnen beszélgetünk de azért az messze nem olyan mintha igazából tudnánk találkozni... :S és megbántani meg főleg nem akarom őt...
2010. okt. 24. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
ez az egész úgy tegnap este tört inkább a felszínre, hogy Ő is szeretné ha lenne köztünk valami és én is. van egy barátom akivel beszélgetett ő utána mondta hogy mekkora egy balf*sz vagyok (bocsi a kifejezésér), elhiszem neki, mondta hogy neki is van ott valami barátja hogy mehetnénk együtt oda de nem tudom én ezt hogy oldanám meg... nem 20-30km-re lakik hanem többszázra, és így egyáltalán nem olyan könnyű előre tervezni, a szüleim meg megintcsak kitudja elengednének e...
2010. okt. 24. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: több mint 300 km-es távkapcsolat,helyzet ugyanaz mint nálatok.Megszerettük egymást,de a távolság és a többi tényező közbe szólt.Így maradt nekem a bánat és lehet neki is, hogy szeret ,de nem lehet Velem.Remélem nektek összejön,pedig elhiheted én is mennyire szerettem Őt.
2010. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!