Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg fiúktól kérnék véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúktól kérnék véleményt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom másodjára bukott le ,hogy más lánnyal levelezik. Az elözőt meg tudtam akadályozni. Most a másikkal meg már találkát is beszéltek tegnapra.Ezer bókot írhatott a lánynak ,mert én csak a lány üzeneteit láttam. És ő neki is letagadott és nem tudom miket írogatott rólam. 4 perc különbséggel a csaj lerázta , majd nekem írt egy sms-t ,"hogy engem szeret mert sír. És az utóbbi pár napban rájött hogy csak velem lehet boldog." Ha nincs ló jó a szamár is? 1 éve élünk együtt ,most nehezebb az életünk.És ritkább lett a szexuális életünk.

Próbáltam vele beszélni és rákérdeztem olyan dolgokra amire 100-an tudtam mert olvastam ,hogy mi történt. És a szemembe hazudik egyfolytában. Nem hiszek neki :( Most meg hívott ,hogy elmenne a haverjaival sörözni munka után.Nem hiszem el. mit csináljak ? mi a véleményetek? az se gond ha a kő kemény igazságot írjátok meg.


2010. okt. 23. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mit szólt a döntésedhez, szó nélkül összecuccolt, vagy megnehezítette a dolgot?
2010. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ez ennél bonyolultab. Mi vidékről költöztünk fel Pestre albérletbe.És itt van az életünk. Egy albérletben lakunk , és most még egy darabig így is marad. Lakótársak maradunk és ennyi. 2 és félszobás lakásba táncsak elférünk.

reakció ? :) de ő szeret,nem tudja miért csinálja ,megváltozik.lesütött szemmel amit utálok. De mondtam ,hogy már eljátszotta az esélyét, Most úgy néz ki felfogta. Nem lesz nehéz így együttélni mivel 1 hónapja már olyan volt a kapcsolatunk mint a lakótársaknak.

2010. okt. 24. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!