Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha tudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha tudnátok, hogy a párotok el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Decemberben lenne a 6 éves évfordulónk.Lassan egy éve lakunk együtt.És tegnap azt mondta a párom,hogy ő részéről ez nem működik,mert én jobbat érdemlek....!Igaz,hogy nagyon sokszor megbánt meg csunyákat mond rám....de én annyira szerelmes vagyok belé hogy mind elhallgatom neki!Miért akarja eldönteni helyettem hogy én jobbat e érdemlek vagy nem???Észere vettem mióta a jelenlegi munkahelyén dolgozik azóta ilyen....egyszerűen idegbeteg és depressziós is!Én mindenbe mellette állok és segíteni próbálom!Elakartam vele menni orvoshoz mert szüksége van rá,de a tesója bele beszélte hogy ne menjen mert akkor ha másik munkahelyet akar fel lesz tüntetve,hogy volt idegorvosnál....!Most mit csináljak?Nekem ő az igazi....!Azt monda ad magának pár hetet,ha azalatt nem érzi hogy változott akkor elhagy.....pedig ha nem megy orvoshoz magától nem fog tudni változni....:((!!

21/L


2010. okt. 23. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehát nem kettőtök között van a probléma, hanem a munkahelyével. Következésképpen a megoldást is ezen a téren kell keresni. Az meg, hogy felkeres egy magánorvost, nem hiszem, hogy bekerül bárhová is. Ja és persze, a stresszes munkahellyel kapcsolatban meg egyetlenegy orvos sem fog tudni segíteni, csakis az, ha munkahelyet fog változtatni.
2010. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyi helyről várjuk a választ,hogy mehessen máshova,de még egyenlőre nincs sehol sem üresedés.....!:((
2010. okt. 23. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Annyi helyről várjuk a választ,hogy mehessen máshova,de még egyenlőre nincs sehol sem üresedés.....!:(("


Én ezzel tökéletesen tisztában vagyok - mármint a munkaerő-piaci helyzettel. De akkor is, a probléma ez, nem pedig az, hogy nem elég jó neked. Tartsatok ki. Főleg ő. Ilyen nőért bárkinek megéri kitartani. Legfeljebb most még ezt nem látja be. :)

2010. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

úú ettől a "jobbat érdemelsz" szövegtől a hátamon feláll a szőr. Ami engem illet talán ez az a mondat amire azt mondom: igazad van kisfiam. MErt ha valaki egy ilyen sz*r szemét hazugsággal próbálja magát jófejnek feltüntetni miközben elhagy, annál ténylerg jobbat érdemelek. Valószínű azért vagyok erre kiakadva mert előző páromtól hallgattam ezt sokat, és tudtam hogy bár igaza van, akkor sem az én érdekemből csinálja...

Amit tehetsz... a munkahelyét kéne jobbá tenni, habár én nem vagyok biztos benne hogy csak amiatt van, sajnos...

vagy pedig beletörődsz, és szerintem ez a lewgjobb megodlás. ha sokat bánt és te elviseled - hidd el tudom milyen - az hosszútávon nem lesz jó. gondolkodj el rajta, bár tudom hogy most a válaszod az, hoyg neked nem kell jobb, de talán tényleg jobbat érdemelsz...

2010. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Valószínű azért vagyok erre kiakadva mert előző páromtól hallgattam ezt sokat, és tudtam hogy bár igaza van, akkor sem az én érdekemből csinálja..."


Ha igaza volt, minek is voltál vele együtt? Ez mi, ha nem önzés?

2010. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért voltam vele együtt mert szerettem. és ha szeretek valakit sajnos rengeteg sz*rt benézek neki. LEgalábbis eddig így működtem, most próbálok józan ésszel gondolkodni, ha lesz valaki.

önzés? mi az önzés? arra gondolsz hogy esetleg nem engedtem el? de elengedtem. NEkem még indok sem kellett soha, ha azt mondta vége akkor vége, mert egy kapcsolat két emberen múlik. de nem mondta, én meg sokáig nem voltam képes kimondani, mertén nem akartam.

2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez, hogy te jobbat érdemelsz lehet azért mondja mert lehet megcsalt az új munkahelyén valakivel :/

És ezért ennyire ingerült amikor megy a munkahelyére, mert tudja rosszat tesz veled :/

!!De ne legyen igazam!!

2010. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azért voltam vele együtt mert szerettem. és ha szeretek valakit sajnos rengeteg sz*rt benézek neki. LEgalábbis eddig így működtem, most próbálok józan ésszel gondolkodni, ha lesz valaki.

önzés? mi az önzés? arra gondolsz hogy esetleg nem engedtem el? de elengedtem. NEkem még indok sem kellett soha, ha azt mondta vége akkor vége, mert egy kapcsolat két emberen múlik. de nem mondta, én meg sokáig nem voltam képes kimondani, mertén nem akartam."


Pontosan arról beszélek, hogy nem voltál képes kimondani, mert nem akartad. Holott saját bevallásod szerint is TUDTAD, hogy jobbat érdemelsz, és jobb lenne nektek egymás nélkül. Mindezt csak azért, mert szeretted, és nem voltál képes kimondani. Az én világnézetemben az is egy jó nagy önzés, hogy ha valaki nem mondja ki, hogy legyen vége, csak azért, mert fél az egyedülléttől. :)

2010. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, h azért idegbeteg, mert van valakije az új melóhelyén és mivel veled él nem tudja hogy oldja meg a vele való randikat telóbeszélgetéseket?

Azt kicsit furának tartom, h szar az új munkahelye és pont azt az embert akarja dobni aki mellette áll....

2010. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pontosan arról beszélek, hogy nem voltál képes kimondani, mert nem akartad. Holott saját bevallásod szerint is TUDTAD, hogy jobbat érdemelsz, és jobb lenne nektek egymás nélkül. Mindezt csak azért, mert szeretted, és nem voltál képes kimondani. Az én világnézetemben az is egy jó nagy önzés, hogy ha valaki nem mondja ki, hogy legyen vége, csak azért, mert fél az egyedülléttől. :)"


az én nézetem szerint pedig az mondja ki hogy vége aki ki akarja mondani. Attól hogy úgy gondoltam, aki ilyet mond annál tényleg jobbat érdemelek, még nekem megfelelt, szerettem vele lenni, szerettem őt. Ő is szeretett, de ő talán inkább akarta hogy vége legyen, de nem mondta ki nem tudom miért. Mikor nekem valaki ilyet mond hogy "neked lesz jobb, miattad cisnálom stb..." mindig az a reakcióm, hogy köszönöm, majd én eldöntöm nekem mikor mi a jó, te döntsd el azt hogy neked mi a jó. És ha neked nem jó a kapcsolatban, akkor mond azt hogy vége, mert neked nem jó. erre fejet fogok hajtani és csendben továbbállok. De mindneki foglalkozzon a saját problémájával, egyébként.

A tiéd is egy nézet, lehet hogy ünző voltam, mindenesetre végülis csak szakítottam vele, és csak ott tartunk hogy ő keresget engem én meg már túl vagyok rajta...

2010. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!