Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg! Veletek volte mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Veletek volte mar ilyen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 eves muszakis egyetemista vagyok .. meg nem volt baratnom, valahogy mindig nem jott ossze . Az idok folyaman lassan kialakult bennem egy idel kep , hogy milyen lany is szerenek , zenei izeles , erdeklodesi terulet stbstb. Tapasztalataim szerint a muszaki lanyok kozott sokkal nagyobb szazalekban vannak normalis rendes lanyok min mas human tudomannyal kapcsolodo szakokon:) .

most van egy lany akivel kb fel eve ismerjuk egymast de eddig csak messengeren beszeltunk , ngyon tetszika kepeken de nem tudom hogy belemenjeke mert egeszen mas az erdeklodesi terule foglakozas teren :P es a zenei izlese is mas :) ... en inkabb rockot halgatok o meg reppet :P .

es most nem tudom mit tegyek .. lehet fel jonne hozzam mert pl tegnap mikor belszeltunk "

- Na most en megyek tusolni eggyet

- Mehetek en is ;;)

- Hat oszinten nekem sokkal joban esne most mint egy egyut furdes

- Ez felszolitas volt

- Hat.. kb :)

- Na es ,hogyan szeretned ... ?

- Mind 1 .. csak ne faljon a hatam ..

- Nem ugy :P mi lenne rajtad :)

- Hat erre inkab nem valaszlnek

- Akkor hogyan szeretned , hogy masszirozzalak :) ?

- Hat ahogy mindenki ...:P szerntem ruhaban semmi hatasa nincsen :) "


Na akkor ti mit tennetek, osszejonnetek e valakivel annak ellenere , hogy nem teljesen tala bele az ideal kepetekebe :P ?

P.S meg nem volt baratnom tehat .. meg meg nnem nyultam nohoz:P lehet hogy a felelem az oka ennek , hogy nem merem elhivni :) ?


2010. okt. 23. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
:OOOOO Ezt msn-en megbeszéljük......
2010. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ki nem szarja le hogy mit hallgat? Nincs két egyforma ember.. ;) meg majd megszokjátok egymást.. szard le gyere vele össze.. első voltamxd
2010. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg:) Nem veszthetsz vele semmit.

És a végén még szerelem is lehet belőle:)

2010. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te egy 22 éves műszaki egyetemi hallgató vagy... Siralmas.


Szerintem hagyd a lányt a csodába.

2010. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jézusom
2010. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Komoly azért nem akarod a csajt, mert más zenét szeret? Hülye vagy, már bocs. Ilyen hozzáállással, sosem fogsz olyat találni aki tökéletesen megegyezik az "ízlésednek"


Az msn kapcsolat, meg elég gáz ha engem kérdezel. Személytelen. Nem ott derül, ki hogy összepasszoltok e. Randizz vele minél hamarabb, és eldöntöd, hogy belevágtok e egy zenei Rómeó és Júlia kapcsolatba XD.

2010. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozz vele minél előbb, nem jók ezek a virtuális dolgok. Ha pedig lesz valami a dologból, akkor szerintem majd magad is rájössz, hogy a zenei ízlés édeskeveset számít...


Ne haragudj meg érte: ha nem írod, hogy 22 vagy, inkább tizenévesnek néztelek volna a gondolkodásod alapján. De ezt nem rossz szándékkal mondom, mert én is tinilány voltam kb. 22-23 éves koromig, és én is tök nagy jelentőséget tulajdonítottam a zenei stílusnak. El se tudtam volna képzelni magamnak nem metálos pasit. :D Mára ez inkább megmosolyogtat.


Szóval szerintem hívd el nyugodtan, vagy először inkább semleges helyen találkozzatok, úgy jobb. Aztán majd meglátod, mi lesz belőle. Ja, és beszéljetek telefonon is, ha még nem beszéltetek volna eddig.


Sok sikert!


25/N

2010. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség ez az ideál kép állítás,mert lehet vkinek ilyen olyan stílusa, ha emberileg nem jön be, amúgy én humános vagyok(pénzügy szak) és normálisnak tartom magam(kinek mi a normális),szóval én erre sem alapoznék.A párom is műszakira járna.Ő jó matekból én sz*r, és mégis tök jól elvagyunk. A zenei stílusunk max hasonlít(ő rapp, dnb,néha mai popp zene.)én nem szerettem a dnb,de már kezdem megszeretni és egyre inkább közelítünk egymáshoz én alkalmazkodom hozzá, ő hozzám és senki nem kényszeríti a másikat, egyszerűen sokat vagyunke gyütt és így felvesszük egymás szokásait.


Találkozz vele,van esélyed a leírtak alapján,de kicsit változtass a látásképeden,mert lehet emiatt nem volt még barátnőd,mert esélyt sem adsz h. megismerj más lányokat mert egyből csak az érdekel akire te azt gondolod, h. normális, miközben lehet elszalasztottál már jó pár csajt emiatt.Azért mert valaki ezt-azt szereti még egyáltalán nem biztos h. eltér a normálistól(mármint aki számodra normális)

2010. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!