Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani újra a feleségem?

Figyelt kérdés

Nem is a meghódítani a jó szó.

Több mint 20 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást.

De kicsit azért elhidegültünk egymástól.

Kinek milyen dolgok jöttek be akik átéltek hasonló dolgokat?



jan. 14. 08:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Virág, csoki, finom vacsora. Ezek nem nagy dolgok de lehet hogy újra nőnek érezné magát.
febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgetős kártyapaklik, azokban tényleg annyi kérdés van, amire nem gondolna az ember.
febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem, hogy így állsz a feleségedhez. Bár az én férjem is így gondolkodna. Kívánom, hogy sikerüljön!
febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre inkább olyanok tudnak válaszolni, akiknek több évtizedes, jól működő házassága van. Mint pl. nekem. Én a nő vagyok. Sok múlik a kommunikáción. Dicsérd a feleségedet, a külsejét, mondd el neki, milyen fontos a számodra, mennyire méltányolod, amit tesz a családotokért, stb. Érintsd meg, öleld meg gyakran. Mondd sokszor, hogy szereted. Hogy milyen jó, hogy ott van. Néha ajándékozd meg, csokival, vagy amit szeret.

Jó ötlete volt annak, aki azt írta, keressetek fel olyan helyeken, ahol korábban szerelmesen időt töltöttetek. Ez lehet egy étterem, egy nyaralóhely, kirándulóhely, és idézd fel a régi emlékeket. Nézegessetek régi fényképeket magatokról. Készíts egy videót belőlük valami romantikus zenével. Vissza kell idézni a régi tüzet, és visszajön, sőt, ki se alszik, ha ügyesen vigyáztok rá.

febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Ne letorkold folyamazosan a hibáiért. Mindenki vét. Tán Te is csak nem mondja. Egy igazi nő mindig nő marad és az ura kedvére tesz. Ha már nem cselekszik szívesen akkor hibáztál valamiben, de nem firtatta, csak húzza a száját. Bánj vele úgy ahogy megérdemli. Ha rossz, fenekeld el és a szerelmeskedés is jó lesz utána. Ha hülye ötletet adtam volna, ez van. Ez a legkézenfekvőbb.
febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Gary Chapman: A szerelem pszichológiája.
febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyökössy Endre: Házasságápolás
febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
100%
Fejezd ki az érzéseket!
febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Lepd meg azzal, hogy leszervezel egy utazást valahová, ahová ketten elmentek. Lehet ez belföldi út is, Dömös, Balatonfüred, Szeged, stb.

Esther Perel könyvei, TED előadása.

márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyilván sok mindennel lehet próbálkozni, de bele kell nyugodni az idegélettani törvényszerűségbe, ami szerint a szervezet (idegrendszer) lassan hozzászokik a szervezetet nem károsító ingerekhez. Ennek az a következménye, hogy egy idő után mérséklődik az ingerre adott ingerválasz (reakció) erőssége.
márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!