Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani újra a feleségem?

Figyelt kérdés

Nem is a meghódítani a jó szó.

Több mint 20 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást.

De kicsit azért elhidegültünk egymástól.

Kinek milyen dolgok jöttek be akik átéltek hasonló dolgokat?



jan. 14. 08:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

A legtobb nem a feleségénél akar bevágodni hanem másoknál.

Amugy ahogy eddig is sikerult. Ugy lehet.

jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Szexuális elhidegülés vagy érzelmi?

Ha szexuális akkor rengeteg lehetőség van.

Én intim fotókat küldtem a férjemnek és leirtam mit tennék vele. Ez nagyon jó hatással volt ránk. Játékszerek, anál, BDSM. Most 22 év után jobb a szex mint valaha. Egy kis fantázia és perverzió csodákra képes.

jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Leclerc ***** válasza:
94%

Hát egyszer már sikerült, akkor hogy csináltad? Gondolom udvaroltál neki.

Most is ezt kell tenni, vidd el randizni párszor, és legyél vele extra kedves, és figyelmes!

jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk olyan helyekre, ahol 20 évvel ezelőtt jártunk.
jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki olyat amit eddig még nem. Ez lehet egy workshop(pl élményfestés) egy utazás(akár csoporttal), ha fizikailag jó állapotban vagytok, akkor akár egy túra vagy Via ferrata is szóba jöhet. Utóbbi helyeken nagyon jó energiák vannak és garantáltan feldobja a kapcsolatot.
jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kedves vagy, dugás helyett szeretkezés ami óráikig tart és nem ritka számba fordul elő már szerelmesre tudod húzni ezzel az agyát. Semmi több nem számit.
jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elején. Randizzatok, töltsetek időt kettesben, napközben írjatok rá spontán egymásra... Nincs recept, ami nálatok működött a múltban és összehozott benneteket, azt kellene visszaidézni.
jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én férjem kérdezné ezt! Irigylem a feleséged.
jan. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Senior Séf ***** válasza:
81%
Gondolom, az előjátékról megtanultál ezt-azt a 20 év alatt. Most tanulj az utójátékról is! Érezze az asszonykád, hogy nem csak "arra" kell neked.
jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolj neki.

Szeretik a nők az apró meglepetéseket is.

febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!