Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rejtegi a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rejtegi a barátnőm a telefonját?

Figyelt kérdés

Már kezd az agyamra menni azzal, hogy folyton hazudik valamiben.


Régen volt, hogy hazudott arról hova ment. Volt, hogy hazudott arról mi történt vele és kitalált egy sztorit, ami nekem fájt. Volt, hogy más pasival beszélgetett telefonon a hátam mögött.


Megbeszéltük. Ő ajánlotta fel: osszuk meg a jelkódjainkat.


Eltelt 1 hónap nyugalomban, erre észreveszem, hogy van egy másik telefonja (más jelkóddal), amit este az egyik nadrágja alá rejtett.


Észrevette rajtam, hogy valami nem stimmel. A telefonját azonnal a táskájába dugta.


Rákérdeztem: elmondta, hogy mivel meglepetést szervez és a másik telefonján lévő freemail fiókjához csak azon az eszközön fér hozzá, ezért azt használja. Elvileg freemailen levelezgetett a meglepivel kapcsolatban. Nem akarta, hogy lebukjon, mert azt hitte nézem a telefonját, elvégre eddig minden meglepit kitaláltam.


Mondta, hogy nézzem meg a telóját, de mondtam nem, elvégre meglepit szervez.


Most küldtem egy e-mailt a nevezetes freemailre, kiderült hogy inaktív. Szóltam neki, erre elkezdte behazudni, hogy minden levele törlődött, kidobta a fiók, nem tud visszalépni sem.


Végül bevallotta, hogy amúgy nem használta egyáltalán a freemailt, hazudott. Megmondani nem tudta miért.


Most így hogy lehet megbízni bárkiben is?


jan. 14. 05:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"folyton hazudik valamiben"

Akkor kár is kérdezni.

De gondolom, hogy magad is látod, hogy ez így nem OK.

jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy miért, hazudik és kész, offold.
jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele, hogyha állításod szerint hazudozik??? El kell hagyni, pont, nem ellenőrizgetni.
jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Megmondani nem tudta miért."

Nehéz ám azt bevallani, hogy más is/mások is dugják.

jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett aztan?
jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!