Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rejtegi a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rejtegi a barátnőm a telefonját?

Figyelt kérdés

Már kezd az agyamra menni azzal, hogy folyton hazudik valamiben.


Régen volt, hogy hazudott arról hova ment. Volt, hogy hazudott arról mi történt vele és kitalált egy sztorit, ami nekem fájt. Volt, hogy más pasival beszélgetett telefonon a hátam mögött.


Megbeszéltük. Ő ajánlotta fel: osszuk meg a jelkódjainkat.


Eltelt 1 hónap nyugalomban, erre észreveszem, hogy van egy másik telefonja (más jelkóddal), amit este az egyik nadrágja alá rejtett.


Észrevette rajtam, hogy valami nem stimmel. A telefonját azonnal a táskájába dugta.


Rákérdeztem: elmondta, hogy mivel meglepetést szervez és a másik telefonján lévő freemail fiókjához csak azon az eszközön fér hozzá, ezért azt használja. Elvileg freemailen levelezgetett a meglepivel kapcsolatban. Nem akarta, hogy lebukjon, mert azt hitte nézem a telefonját, elvégre eddig minden meglepit kitaláltam.


Mondta, hogy nézzem meg a telóját, de mondtam nem, elvégre meglepit szervez.


Most küldtem egy e-mailt a nevezetes freemailre, kiderült hogy inaktív. Szóltam neki, erre elkezdte behazudni, hogy minden levele törlődött, kidobta a fiók, nem tud visszalépni sem.


Végül bevallotta, hogy amúgy nem használta egyáltalán a freemailt, hazudott. Megmondani nem tudta miért.


Most így hogy lehet megbízni bárkiben is?


jan. 14. 05:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

“folyton hazudik valamiben.”


Erre nem lehet építeni se rövid, se hosszú távon.

Lapát.

jan. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

A jelkód megosztás meg baromság. Felébreszti a kisördögöt, s jellemgyengesége szerint előbb-utóbb az egyik turkálni kezd a másik intim szférájában, betör az aurájába.


Vagy bízom, vagy nem. Aki csal, telefon nélkül is lebukik.

Nem alázom magam azzal, hogy leselkedek, hallgatózom, turkálok.

jan. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Így hazudik, úgy hazudik... Mit vársz tőle? Én a helyedben nem akarnék vele semmi komolyat.
jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Most megerősítést vársz, hogy kavar-e valakivel? Nyilvánvalóan igen, ha ennyire rejtegeti a telefonját. Jártam én is ilyen csajjal, össze-vissza hazudozott, aztán le is bukott. Az ilyent ott kell hagyni, mert ha nincs bizalom, akkor az a kapcsolat meghalt.
jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy sracot lepippantott es neha most is leszokott, de trged szeret, vele csak a szex jobb
jan. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert melletted más pasival is kavar. Szerintem már le is feküdt vele.
jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég egyértelmű, és most tapasztalatból beszélek, csak nálunk a fordítottja volt, az ex-barátom csinálta ugyanezt, és a végén tényleg kiderült, hogy megcsalt, és hozzáteszem, hogy már 2 hónapja kefélgette a másik lányt meg engem is párhuzamosan. Az ilyenekben nem lehet bízni, mármint aki ennyire rejtegeti a telóját, és amúgy mást is!
jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet hogy valaki nem tudja megmondani miért csinálta ezt vagy azt...rákérdezel és hallgat vagy mégis hoooogy??
jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!