Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar velem ez a pasi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van "valakim". Egy ideje már össze vagyunk gabalyodva.. A gáz, hogy nagyon beleszerettem, amit el akartam kerülni de nem sikerült..

Megismertem őt, és egyből tudtam, hogy nekem csak Ő kell. Azóta más pasira rá sem tudok nézni.. De tényleg..:(

Találkozgatunk, sétálunk és beszélgetünk.Neki adtam oda a szüzességemet (elég hamar sajnos :( ), és azt állítja ő sem volt előttem másik lánnyal.. De olyan profin csinált mindent, ahogy azt álmaimban sem gondoltam volna.. A szex tökéletes, de ha valamit nem ugy csinálok akkor besértődik és félretol.. Aztána ha azt mondom folytassuk, akkor pedig azt mondja már nincs kedve, mert elvettem a kedvét. Utána meg mégis csak megtörténik a dolog, s ha kielégül nevet egy jót, utána elköszönünk és ennyi volt.. Ennél megalázóbb helyzet engem még nem ért. Orálisan is kielégítettem, és óvszer nélkül mivel ő nem akart óvszert használni, pedig én kértem, de ő nem akarta.. Elvileg szeret és csak engem akar, de benyögte, hogy nem teljesen érti meg azt h óvszerrel szeretkezzünk mert neki az ugy nem jo és ezért én belementem abban h orálisan kielégítsem ugy h nem használunk gumit.. Sejtem h volt más lánnyal is mert a szexben vérprofi.. De félek h elkapok valami szar fertőzést. Főleg AIDS, HIV-től.. Kedden megyek AIDS tesztre. Amikor kértem h közösen menjünk el akkor megsértődött és nem hoztam fel többet a témát. Egyszer sem mondta ki h szeret, csak annyit h ő is amikor én mondtam h szeretem.. A röhej h a volt pasim felbukkant és nemtudom mit kezdjek vele..:( Mert én csak a mostanit akarom.. De mit tegyek?:(


2010. okt. 22. 23:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
21/L
2010. okt. 22. 23:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ez a pasi kihasznál testileg...menj vissza a régihez ;)
2010. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a pasi keresztnevének kezdőbetűje?
2010. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

most mondjam azt, hogy ez egy 'buta liba' effektus?

Remélem nem sértődsz meg, de bolondot csinálsz, vagyis csináltál magadból. Ha ez neked jó, akkor folytasd, hiszen a bolond gyerekeknek is kell legyen valaki csajuk nemde?

2010. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább parketta-effektus.
2010. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
23.14 minek az neked?
2010. okt. 23. 00:00
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként Flórián a pasi neve:))
2010. okt. 23. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalább pénzt kérnél érte, ha csak kiszolgálod.
2010. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem arról a szemétről van szó, akire gondoltam!

Ez mondjuk jó:)

Mindegy, a barátoddal beszélj! Ha szeret téged, meg fog érteni! A sex nem arról szól, hogy neki jó legyen, hanem arról, hogy mindkettőtöknek!

2010. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valszeg nem vagy egy csúcs csaj,már bocs.Legalábbis ilyesmit a nem túl előnyös kinézetű buta lányokkal lehet megcsinálni.

Egyébként nagy rafinált,azt mondja még szűz,:D.

Neked is jó volt,neki is,ez a szimbiózis,de szerető státuszban maradsz ezt garantálom.

2010. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!