Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen lett a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen lett a barátnőm mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés
Egy nagyon szép lányról beszélünk de igénytelen lett amikor megismertem nem volt ilyen. Mostanában egyre ritkábban borotválkozik de ami nagyobb baj hogy hazajön munkából és nem fürdik. Fizikai munkát végez és fürdés nélkül befekszik az ágyba. A másik dolog hogy néha rajta kapom hogy ugyan abba a fehérnemüben van több napig. Mit tegyek Én 27 ő 24

jan. 7. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szakíts.
jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak az fürdik aki ad a személyes higiéniára. Nagyon sok ember van , akinek ez meg sem fordul a fejébe.
jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

A szőrtelenítés ( borotválkozás) nem igénytelenség kategória. És ha szőrös akkor mi van? Az ő szőre, az ő dolga, hogy leszedi e vagy sem, zavarja e vagy sem. Te borotválod a lábad minden nap? Ha nem milyen alapon várod el tőle?

A fürdés már neccesebb téma, de az is lehet olyan dolog, hogy baromi fáradt az ember és hulla mikor hazaér, de ha sokszor csinálja / szimpla lustaságból az már probléma.

Ha nem tetszik, keress mást.

jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd, azért nem érdekli, hogy taszít-e téged a higiénia hiánya vagy sem. Ha szerelmes lenne, ügyelne erre. Ennyi.
jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt. Mivel már belekényelmesedett a kapcsolatotokba, ledobta a mázt, és most már a maga valójában megkaptad a szutykos, büdős, ápolatlan szépséget.


Változni nem fog!


Proli.

jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen nem változik.(max. rosszabb lesz)

Illetve mindig is igénytelen volt, csak eddig elvakított a szerelem és a szépsége, ezért nem vetted észre.

Ha ez téged nagyon zavar, akkor szakítás a megoldás.

De nem biztos, hogy a következő igényesebb lesz ilyen téren.

Ha esetleg mégis, akkor más defektje lesz. Mindenkinek van valami! 🤷‍♂️😉


Én is ilyen virágot szagolok mint te, ilyet szakítottam feleségnek.

Elbűvölt a szépsége, nem láttam a hibáit. Aztán az anyját is jobban meg kellett volna néznem.

Az alma nem esik messze a fájától.

A gyerekek miatt megtartom, amúgy már rég repült volna. 🤷‍♂️

jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a gyerekek miatt sem tartanék meg egy ilyent. Kidobnám a kukába büdösödjön ott.
jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!